Skocz do zawartości
uczaj24

Filmiki mp4 z noki przycinają się na HTC Wildfire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie niedawno miałem Nokie 5530 XM no i nagrałem parę filmików z kamery, nokia mi się zalała nad morzem i spaliła ,więc nabyłem HTC Wildfire.Z karty sd noki przekopiowałem te filmiki i wrzuciłem do HTC ,co się okazało wszystkie filmiki nagrywane z noki zacinają się znaczy jest głos a obraz stoi w miejscu ,dodam iż format tych filmików to mp4.Z początku myślałem że brakuje jakiś kodeków innych playerów więc ściągłem z Marketu ,lecz na każdym programie jest ten sam efekt, dodam iż w czasie odtwarzania programy się zawieszaja.Troszkę się zawiodłem myślą że HTC WF nie pociągnie takich zwykłych filmików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki już urok

Miałem to samo z e51 nie działały na ku990 mimo iż ma odtwarzanie divx i dobrze radzi sobie z filmami w ogóle

Sądzę że nokia ma jakiś specyficzny ten swój mp4

Wcześniej używałem se z 3gp wideo i nie było problemu

Odkopie moje filmy z noki i dam znać

Wysłano z mojego HTC Wildfire przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to wina kodeków, być może HTC nie radzi sobie z takim bitrate lub rozdziałką? Najlepiej przepuść to wszystko przez jakiś converter i po kłopocie a;)

ku990(...)dobrze radzi sobie z filmami w ogóle

To dzieki Qualcomm'owi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ku 990 z założenia miał być do multimediów telekonferencji video itd. pierwsze lg które zrobiło na mnie wrażenie A jaki tam jest procek to przyznam ze nie wiem nawet;)

SPRAWDZILEM:

To dzieki Qualcomm'owi

Procesor:ARM9

Zegar procesora:160 MHz

nie wiem czy to qualcum czy nie qualcum.. ;) ale .. radzii sobei z odtwarzaneim video na penwo lepiej niz WF co by nie mowić ;) divx xvid .. nie robi problemu

Wysłano z mojego HTC Wildfire przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez camelleon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vanoss

Ogólnie jest parę wersji "mp4".

Ja z mojego se k850i jak wysłałem do nokii(nie pamietam jakiej) to też otworzyć nie mogła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
akmk

Wiem że temat stary ale ja ze swojej noki 5800xm skopiowałem filmy na HTC Wildfire a są to filmy pełnometrażowe w formacie MP4 i wszystkie ładnie śmigają i nic się nie tnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi