Skocz do zawartości
DonPorazzo

Kernele. Dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

htw

Może się ktoś wypowiedzieć z użytkowników kernel a PYD X czy ma problemy ze stabilnością przy niskim poziomie baterii?

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemów. UV ustawione w AIO MOD na -9%, cpu max 972 mhz, cpu min na 384 mhz, do tego softswap 128mb. Totalnie zero problemów, zero restartow. Przy takich ustawieniach bateria trzyma bardzo długo, a Elegancia śmiga bardzo płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi tylko czy zmiana kernela może wpłynąć na działanie bluetooth w sensie czy może się poprawić jego działanie? Nie za bardzo chce działać z moim radiem...

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htw

Orientuje sie ktoś może czy PYD'X pracuje cały czas na jednym rdzeniu, a włącza drugi (automatycznie) w razie potrzeby ? i zapytam jeszcze o zakazany (na XDA) Anthrax kernel .... jest wart zachodu ?

Edytowane przez patrykowy
    przeniesienie pytania do właściwego wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że PYD ma taką funkcję... wszystko zależy od tego jaki ustawisz governor... Co do Anthrax... Przez dłuuugi czas włączone 3G....Zaflashowany razem z romem wczoraj koło godziny 11, potem tel doładowany do 100% i oto jak zakończył wieczorem. Kilka screenów z wczorajszego dnia:

post-140666-1425571951812_thumb.png

post-140666-14255719514298_thumb.png

post-140666-14255719514619_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Podobne ustawienia proca jak u Ciebie i takie coś na 3.6.1(dodam że ekran 31m):

post-40491-14255719518982_thumb.png

post-40491-14255719519419_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze, ale jaki czas włączenia ekranu? To się liczy. Na PYD nie raz, tel działał ponad 1dzień, tyle, że ekran 2-3h i mało 3G. Wczoraj prawie cały dzień jechałem na 3G, kernel nie miał czasu się nawet ułożyć a jak widać ponad 5h włączonego ekranu osiągnał. Fakt - nie grałem w nic, ale w ogole nie gram haha głownie siedziałem na grupie Elagancji na whatsappie haha ;)

edit: ekran 31minut?? A połączenia głosowe ile? Coś Ci zjada baterię ;) Jaki kernel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

18min połączenia głosowe, zrobiłbym zrzuty, ale już pod kabel podłączyłem... Kernel PYD...zaraz pobieram 3.7.0 i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no to coś słabo bardzo, na żadnym kernelu nie miałem takiego słabego wyniku. No chyba, że na procku podkręconym na 1,7 ;) Masz synchornizację włączoną? Facebook i inne samosynchronizujące się pierdoły? Jeśli tak to polecam wyłączyć synchro, chyba, że aż tak zależy na natychmiatowym powiadomieniu o aktualizacji walla ;):oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Jedyne autosynchro to konto google i pogoda, reszta powyłączana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi