Skocz do zawartości
DonPorazzo

Kernele. Dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakim cudem...nie tylko ja mam takie ustawienia i wszystko działa płynnie jak należy. Aktualnie jestem na Anthrax, ustawienia w sigu... jak widać nawet taktowanie GPU mam zmniejszone, a gram ostatnio w Real Racing - zero przycinek. Nie wiem co u Ciebie jest nie tak, może po prostu masz telefon zawalony badziewiami, milionami wigetów itp. Ja używam Greenify, mam wywalone niepotrzebne programy z autostartu i przy tych ustawieniach wszystko jest świetnie. SoftSwap może mieć znaczenie, ale niezbyt duże, właśnie testujemy Dual Swap - 100mb w /data + 75mb w /cache. ZRAM mam wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yorob

jaki będzie najlepszy kernel dla Eleganci i jakie parametry żeby dobrze śmigał rom??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie kernela. Moja dziewczyna posiada Sensacje i chcę jej zmienić rom z Vipersa na SuperXE i tutaj mam pytanie. Czy jak wgrałem na Vipersa kernela Sebastiana to teraz muszę coś zrobić ? Czy mogę wrzucić Rom na karte zrobić wipe'y i flashowac tradycyjnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

Wystarczy full wipe i nic więcej, kernel jest wbudowany w rom, po zmianie systemu możesz kombinować z innymi kernelami

Wysłane z mojego HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htw
    Nie wiem jakim cudem...nie tylko ja mam takie ustawienia i wszystko działa płynnie jak należy. Aktualnie jestem na Anthrax, ustawienia w sigu... jak widać nawet taktowanie GPU mam zmniejszone, a gram ostatnio w Real Racing - zero przycinek. Nie wiem co u Ciebie jest nie tak, może po prostu masz telefon zawalony badziewiami, milionami wigetów itp. Ja używam Greenify, mam wywalone niepotrzebne programy z autostartu i przy tych ustawieniach wszystko jest świetnie. SoftSwap może mieć znaczenie, ale niezbyt duże, właśnie testujemy Dual Swap - 100mb w /data + 75mb w /cache. ZRAM mam wyłączony.

Wlasnie sie zastanawiam nad wgraniem Anthrax'a (3.7 najaktualniejsza chyba ..?) Jestem teraz zagranica ale bardzo chetnie posluchal bym wrazen zwiazanych z tym kernelem bo z tego co wiem jest bardzo chwalony (xda) ... wiec jak potestujesz pisz :)

notabene PYD'a mozliwe ze zwalnia przy zalozeniu ze jest odpalonych mase aplikacji .. ale podniesienie czestotliwosci pomoglo radykalnie przy 1080 byla masakra .. wigety sa odpalone dwa :) a aplikacja o ktorej piszesz (Greenify) chetnie sie pobawie.

Edytowane przez htw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XDA Anthrax nie jest chwalony...jest tam zakazany... dlatego ludzie często piszą "forbiden kernel". U mnie 3.7 chodzi idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Który kernel będzie najlepszy do tego romu. Chodzi mi o taki który jest przyjazny dla baterii?

http://forum.android.com.pl/f321/a-vipersa-rom-1-6-3-a-ics-4-0-4-sense-4-5-a-styczea-20-a-beats-ota-updates-tweaks-hot-spot-176530/

Edytowane przez patrykowy
    wstawienie linka do romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

Kernel SebastianFM dobrze się sprawuje na tym romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Jak to jest z kernelem Sultana? Zainstalowałem najnowszy, jestem pod wrażeniem możliwości jego konfiguracji w aroma, jednak... Telefon zaliczył mi restart w czasie rozmowy. Na Sebastianie nigdy się to nie zdarzyło. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Czy może najnowsza wersja Sultana jest mniej stabilna i warto zainwestować się starszą?

_______

Wysłane z Vido n70sq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem kilka dni sultana 17.5 i u mnie wszystko w porządku. Żadnych restartów nie zaliczył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi