Skocz do zawartości
DonPorazzo

Kernele. Dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że z dotykiem jest w porządku. W kalkulatorze np działa bardzo dobrze. Chyba chodzi o to, że minimalne przesunięcie palca powoduje przesunięcie ekranu. Czy można regulować jakoś tolerancję reakcji na przesunięcie? Żeby zamiast 0,5mm było 1mm?

Wysyłane z mojego Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie można. Jest to zależne od romu. Jak Ci to bardzo przeszkadza to jedynym wyjściem jest zmiana romu.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stockowy cm jest dobry do tego romu.

Wysłano z htcsensation&tt4&sk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ugyre

Jaki kernel i jakie jego ustawienie (ew. dodatkowe programy) polecacie do ROMu ViperS 3.1.4. Zależy mi na długim czasie pracy na baterii przy korzystaniu z urządzenia głównie do dzwonienia i sms.

Czy jest możliwość aby do zaproponowanego rozwiązania dołączyć możliwość szybkiego zwiększenia wydajności np. aby oglądnąć film.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htw

Witam,

z racja freezów które mi sie notorycznie przytrwafiają chciałbym spróbować kombinacji z kernelem ale jest trochę zamieszania wiec może ktoś jest bardziej ogarnięty i pomoże:

mam wgrany ROM CyanogenMod 10.1.2 | Jellybean 4.2.2 - KANG

i myśle nad ... ale nie wiem co pasuje ?

Dev-Host - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service - tutaj 44.5, 45 - mam frezy (bateria do wyciągania)

ale jeszcze jest coś takiego:

Goo.im Downloads - Browsing Pyramid_kernel_AOSP_NEW

oraz

Goo.im Downloads - Browsing Sultan_kernel_Pyramid_ION

ktoś pomoże :D ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam rom'a Vipers 5.0.0 C2 i chciałem zmienić przed chwilą kernela na SebastianFM Overclocked kernel v1.5.2 i po zainstalowaniu kernela przez recovery mam taki problem że telefon się uruchamia pokazuje się napis HTC na tym białym ekranie po tym ekran gaśnie i nic dalej się nie dzieje dodam że po naciśnięciu guzika od blokady zapala te dolne klawisze ale ekran się nie włącza czym to jest spowodowane i jak zrobić by wszystko działało jak wcześniej czy ten kernel nie działa pod ten rom czy źle musiałem coś zainstalować dodam jeszcze że za 1 razem jak instalowałem nic nie robiłem dałem tylko na plik .zip z kernelem później wyczytałem że trzeba dać wipe cache & dalvik więc dałem to i zainstalowałem jeszcze raz lecz dalej występuje ten sam problem

Już nie ważne bo widzę że nikt nie wie o co chodzi więc zrobię po prostu reinstal systemu na nowo.

Edytowane przez Brayan090

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może ten kernel nie działa na tym romie, albo dałeś za duże/małe napięcia albo taktowania procesora. Na przyszłość przed każdym flashowaniem jakiegokolwiek zipa, polecam sprawdzić sumy kontrolne, oraz obowiązkowo zrobić backup. Zajmuje ~7-8 minut, ale unikamy reinstalowania systemu i utracenia danych.

Wysłano z htcsensation&tt4&sk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Vipers 5 działa tylko jeden kernel i jest to stockowy. Poza tym SensatianFM 1.5.2 jest tylko dla romow ICS, na JB nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy instalowałem ViperS 5 wszystkie podkręcenia procesora i karty dałem na max :) ale system zainstalowałem już na nowo bo zapomniałem zrobić backup tego systemu wcześniej ale dzięki za odpowiedzi będę wiedział na przyszłość co i jak i że ten kernel nie działa pod JB ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi