Skocz do zawartości
national

Problem z dźwiękiem w Skype (jest przyspieszony,nienaturalny) A73 1207 4.0.4 inne aplikacje działają

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników A73

Poprzez super promocję Biedronkową stałem się szczęśliwym posiadaczem cudownego urządzenia A73 1207 ICS 4.0.4

Wszystko działa w zasadzie poprawnie (nie testowałem jedynie zewnętrznej karty SD) lecz natknąłem się na dziwny problem ze Skype (głównie dla tej aplikacji kupiłem tego malucha)

Problem objawia się następująco:

Po zalogowaniu do Skype'a i wykonaniu dowolnej rozmowy (echo test, użytkownicy) pierwszy sygnał wywoławczy jest normalny natomiast po 1-2 sekundach zmienia się "pitch" dźwięku - jest on przyspieszony przez co głosy brzmią groteskowo (jak chip i dale z kreskówek). Odinstalowywałem Skype'a (obecnego firmowo) instalowałem ze sklepu i cały czas jest kiła :(

Na Acer Iconia Tab A701 problem nie występuje - też ICS 4.0.4 - wiem że to zupełnie inna klasa sprzętu ale piszę tylko dla porównania

Czy jest może jakiś fix lub polecana starsza wersja?

Czy któryś z kolegów/koleżanek mógłby sprawdzić czy problem występuje czy to sprawa mojego egzemplarza - dodam że muzyka/youtube działa poprawnie

Dziękuję za jakikolwiek odzew

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez national

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na HWv1 Skype działa bez problemu, to że jakość kamerki nie jest powalająca, a mikrofon nie najlepszy, to już inna kwestia, ale z objawami o których mówisz się nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenoszę do Pomocy Technicznej, i ...

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

Problem ze Skype na A73 1207 4.0.4[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może przetestować połączenie Skype pod kątem przyspieszonego dźwięku na A73 HWv2/HWv3? (najlepiej 1207)

Czy downgrade ROM do 4.0.3 (z fabrycznego 4.0.4) może pomóc? Warto próbować? Wiem że nie wrócę do 4.0.4 z uwagi na brak obrazu ROM na stronie GC

Dziękuję

Michał

---------- Post dołączono o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Witam

Problem ze Skype zniknął po zmianie ROMu na 4.0.3 mod 1.4 by Fatum (dla wersji HWv2) - wszystko działa poprawnie łącznie z kamerką - może ta wiedza się przyda innym użytkownikom, który tak jak ja mają partię 1207 i "fabrycznego" ICS'a 4.0.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.