Skocz do zawartości
Janko

ICS 4.0.4 Dla Galaxy R nieoficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Też to wyczaiłem. Mało tego zainstalowałem bez roota. Chodzi ładnie jak narazie. Zobaczymy jak z baterią ale pierwsze wrażenie pozytywnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to juz mam od poczatku jak wyszlo za pierwszym razem wieszal sie za drugim razem po wgraniu juz lepiej ale baterie zarlo niemilosiernie po zrobieniu wipe baterii ciut lepiej ale nie jest tak dobrze :/ wytestuje jeszcze wersje Franka :P a i NIE UZYWAJCIE FACTORY RESET !!! MOZNA FONA UWALIC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja factory zrobiłem przed instalacją ICS. Teraz doddałem CRT-off i Superusera żeby TitaniumBackup odpalić. Mam pare godzin grania w Final Fantasy III... Save odzyskałem. Co do baterii nie zauważyłem żeby ssało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a na co wgrywales ? bo ja na czystego austriaka i mam problem bo jak cos sie robi zwlaszcza siedzie na necie to bardzo zjada bakterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też na 2.3.6. Zrobiłem wipe dalvik cache, cache i battery status przed instalacją. Do tego poprawiłem jeszcze factory. Jade na wifi bo w domu jestem i nie zauważyłem zużycia większego niż na 2.3.6. Jutro przetestuje po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

mnie cieszy bo tylko pojawil sie w dosc zaskakujacy sposob a juz tyle custom romow jest , normalnie pączkowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle czekania bylo :) teraz nie wiadomo co wybrac :) chyba wezme ten rom od synergy :)))

Bardzo cos zjada mu baterie przez noc :/ chyba poczekam na oficjalna wersje.

Uwaga nie wracac bezposrednio na GB !!!! GROZI UWALENIEM FONA!!!!

Edytowane przez silenth86
    new info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera coś Ci słabo siedzi ten ICS. U mnie wszystko chodzi. Bateria od 4:30 do teraz czyli 9:30 na poziomie 80%. Wczoraj powiesił mi się na reboot. Nie chciał łyknąć pina. Pozatym jest dobrze. Robileś roota tego co opisują w temacie? Może z tym jest problem? Ja tego nie robiłem superusera mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za pierwszym razem jak wgralem ics i root to superuser wywalal shell costam, jak wgralem druga wersje to ktora z rootem polaczona jest to nie bylo tego problemu ale baterie cos diabelnie zjada, jak przedtem non stop pasek w statsach baterii byl pelny na czuwaniu sieci teraz tego nie ma a i tak zjada. wipe'y robilem nic nie dalo daje ostatnia szanse. Jak znowu tak bedzie to wracam na GB i czekam na oficjala. ;/ no przez noc zeby ponad 30% zjechac to cos nie tak jest .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi