Skocz do zawartości
Gregs

Epsilon Project - XXLRK- ICS 4.0.4 - NoteCore - (Style S3)

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

Tak. Masz bezpieczny kernel. I możesz zrobić full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM wgrany. Narazie wszystko pozytywnie, więcej za kilka dni. Naprawdę fajna sprawa :)

---------- Post dołączono o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Trochę potestowałem i jestem bardzo zadowolony. Doinstalowałem sobie potrzebne aplikacje, tylko mam problem z Social Hub i Sns Facebook, nie chcą mi się zainstalować. (potrzebne do tego by kontakty w tel byly powiązane z FB) po kliknieciu w "instaluj" wyskakuje mi komunikat "Aplikacja nie jest zainstalowana". Dzieje się też tak przy Kiesie, ale to mi niepotrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom jest świetny , używam go już trzeci tydzień , jest płynny i stabilny . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc
    [ATTACH=CONFIG]25678[/ATTACH]

To chyba ten CF-ROOT bo nazwa pliku jaki wgrywałem to "CF-Root-SGN_XX_DBT_LRK-v5.6-CWM5"

eee a po czym to poznac? ze ten rom jest bezpieczny lub ze to CF-Root lub cokolwiek innego co by sugerowalo ze to wlasnie ten CF-Root-SGN_XX_DBT_LRK-v5.6-CWM5 rom?

ja mam taki i nijak nie moge odszyfrowac co to jest?

post-7901-14255711604422_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Po tym, co się wgrywało. Jak widzisz wgrywał CF-Root. Przy kernelach CF-Root nie widać zmiany nazwy. I ma na stałe CWM, a nie czasowe (fake recovery).

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, fajny wyraźnie szybszy rom od LRK (Niemiecki 4.04) nawet po instalacji go lounchera, na dzień dobry potraktował mnie zwiechą, ale teraz jest już ok. Brakuje mi tylko Jkay settings, ale takie rzeczy niestety tylko na S2 (i teraz chyba S3), muszę poszukać jakiego sensownego zamiennika. Swoją drogą jaki kernel polecać pod ten rom? Zależy mi na sensownych czasach na baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Zawiecha, bo może nie zrobiłeś 3x wipe (dalvik, partition, data)? Co do kerneli to można poza GL_NOTECORE_v14-1_STD, który jest w ROM-ie, można spróbować Speedmod-kernel-n7000-ics-k3-13 (o ile pamiętam w tym kernelu są w CWM pozamieniane nazwy pamięci wewnętrznej i zewnętrznej, ale to niewielki błąd). Można też spróbować kernela PhilZ (oczywiście dobranego dla ROM-u). Wydaje się, że Speedmod jest najoszczędniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszystkie wipy jakie sie dało :) zrobił się zielony ekran i pomogło wyjęcie batki, nie widzę innych oznak braku stabilności także nie przejmuje się, coś czuję, że rom posiedzi aż do wypuszczenia oficjala 4.1. Spróbuje w takim razie za kilka dni (poczekam, aż ten się ustabilizuje, może nie jest tak źle jak mi sie wydaje) speedmod kernel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się w tym romie przywrócić stockowe widgety zegara i pogody bo ten nowy z S3 który jest romie nie bardzo mi się podoba.

Wysyłane z mojego Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Musisz pobrać widget stockowy z jakiegoś innego ROM-u i wrzucić (lepiej podmienić) do folderu system app, następnie nadać uprawnienia rw-r--r-- (za pomocą Root Explorera), restart i uruchomić widget.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi