Skocz do zawartości
__mlody__

Działanie gier na Xperii P

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem odpalić gry gameloftu. Backstab po pobraniu plików wyrzuca. Asphalt 6 nie jest kompatybilny w markecie niestety miałem tylko te 2 kupione. Ze strony GL kupiłem MC3 do testów ale nie mogę ściągnąć plików bo błąd od razu wyskakuje. ;-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tych gier co sprawdzałem tak. MC3 kupiłem na stronie GL zmieniając telefon na S2 i za nic plików nie mogę pobrać. Więc jak na razie nie widzę gier gameloftu na tym telefonie. Chyba ze komuś się uda odpalić jakieś wymagające tytuły to niech się podzieli jakie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Z tymi grami to na razie lipa.Real racing 2 pociągneło pliki do pamięci wewnętrzej,ale po demo wideo gra sie wyłącza.Chodzi za to GTFree+HD od Gameloftu oraz ShadowGun,obie do pobrania z Marketu.Na stronie sklepu Gameloft jest niby 14 gier na Xperie P,ale jak dla mnie same badziewia.Brak takich pozycji jak choćby Asphalt 6,Nova,(1,2,3),ani żadnej części Modern Combat,a również wyszły 3.Boje się kupować , zeby potem nie było takich jaj jak w przypadku Real Racing 2.Na pocieszenie moge powiedzieć że podobne jazdy miałem z Motką RAZR.Gry się ciągnęły (te dostępne),a potem ups.Motorola miała tą samą roździałke ekranu,i bardziej wymagających gier było jak na lekarstwo.Aha udało mi sie zainstalować i odpalić Race Of Champions oraz FRONTLINE COMMANDO o wielkości 120-200 MB,ale co to jest przy takim Modern Combat,który zajmuje prawie 2GB.Może to lepiej ze te gry nie chodzą,wszak ten telefon ma zaledwie 16GB pamięci ;),sorry wewnętrzej tylko 11GB zkawałkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do strony gameloftu to na dole możesz zmienić model telefonu na np S2 żeby miec wszystkie gry widoczne i można kupować. Jak już pisałem wyżej tak zrobiłem i kupiłem MC3 do którego za nic nie mogę ściągnąć plików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety z racji tego, że nasze telefony dopiero raczkują, pewnie sobie trochę będziemy musieli poczekać żeby pograć w coś porządniejszego. Przede wszystkim musimy liczyć na to, żeby nasze grono jak najszybciej się powiększało bo inaczej nikomu nic się nie będzie chciało na nasze smartfony robić ani optymalizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

sa jeszcze samsungi (Ace2 i SG Advence) z tymi samymi ukladami i kilka modeli Xperii (U, sola, go) wiec mysle ze jak sie policzy ilosc sprzedanych modeli z tymi ukladami, to bedzie sie oplacalo wydawac gry na ten SoC (w koncu to az 5 modeli) na dzien dzisiejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sa jeszcze samsungi (Ace2 i SG Advence) z tymi samymi ukladami i kilka modeli Xperii (U, sola, go) wiec mysle ze jak sie policzy ilosc sprzedanych modeli z tymi ukladami, to bedzie sie oplacalo wydawac gry na ten SoC (w koncu to az 5 modeli) na dzien dzisiejszy

Oby oby - na to właśnie liczę bo słabo by było mieć takiego fajnego smartfona tylko do Angry Birdsów czy pasjansów :rotfl::rotfl::rotfl::facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jakby nie patrzeć to gry z S2 powinny chodzić, bo to ten sam układ tyle ze tam jest 4 rdzeniowy. Właśnie widzę że mogę do MC3 pliki ściągnąć. Tylko z moim internetem to trochę potrwa ;-)

EDIT: No i po pobraniu plików jest to samo co przy BackStab "Aplikacja została niespodziewanie zatrzymana"

EDIT2: GT Racing : Motor Academy Free z marketu działa ;)

Edytowane przez __mlody__

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U siebie testowałem ostatnio Death Rally. Nie wiem czy to się zalicza do jakiś lepszych gierek ale działa ;);). Ech sentyment do tej gry mam jeszcze ze starego peceta :super::super::super: Tu coprawda w troszke podrasowanym wydaniu ale frajda pozostała, a przynajmniej częściowo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

EDIT: No i po pobraniu plików jest to samo co przy BackStab "Aplikacja została niespodziewanie zatrzymana"

EDIT2: GT Racing : Motor Academy Free z marketu działa ;)

No właśnie/To samo jest z real racing 2,pliki pobiera ,a apka sie zatrzymuje.O darmowym GT Racing pisałem już w poprzednim poście.Działa również darmowy Lets Golf 3 Gameloftu,oraz Faceci w czerni 3 również w HD.Na komuterowej wersji sklepu Gameloftu jest tylko 1 gra,ale wystarczy w telefonie wpisać gameloft.com i pojawia się ich 14 dla Xpeeri p i regionu polskiego.Niestety nasze Xperie mają nietypowe GPU oraz Chipsety CPU.Co innego Xperia S ,Ten sam procek i grafike ma co najmniej kilkanascie fonów (głównie HTC),stąd też gier HD na te urządzenia jest bez liku.Dobrze że Xperia U ,Sola,oraz pare Samsungów jak ktoś już wcześniej napisał ma tesame bebechy co P,więc należy wierzyć w poprawe sytuacji na rynku gier HD dla naszych fonów.

EDIT

A może ktoś pociągnąć Real Racing 2 z Marketu i zobaczyć czy mu sie gra odpali.U mnie wszystko ładnie się ściągnęło (pliki) gra się niby odpaliła a,le po tym filmiku video na początku gry ups i koniec,Real Recing przestał działać.To samo było w RAZR,kupiłem Need for Speed™ Hot Pursuit (apk. było standardowo w telefonie),a po kupnie i ściągnięciu plików sytuacja taka sama jak w/w grze na Xperi P.

Edytowane przez larm82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi