Skocz do zawartości
__mlody__

Działanie gier na Xperii P

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś pociągnąć Real Racing 2 z Marketu i zobaczyć czy mu sie gra odpali.U mnie wszystko ładnie się ściągnęło (pliki) gra się niby odpaliła a,le po tym filmiku video na początku gry ups i koniec,Real Recing przestał działać.

U mnie dokładnie tak samo, po filmiku gra się wyłączyła i wyskoczyło menu. Sprawdzałeś tak w ogóle czy te pliki aby na pewno ściągnęło na pamięć?? Bo mi po odinstalowaniu appki zniknęły też pliki z karty. Niby to nie powinno dziwić ale po raz pierwszy się spotykam z faktem, że ponad 920mb zniknęło w przeciągu niecałej sekundy (bo tyle trwało odinstalowanie appki). No ale może tak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82
    U mnie dokładnie tak samo, po filmiku gra się wyłączyła i wyskoczyło menu. Sprawdzałeś tak w ogóle czy te pliki aby na pewno ściągnęło na pamięć?? Bo mi po odinstalowaniu appki zniknęły też pliki z karty. Niby to nie powinno dziwić ale po raz pierwszy się spotykam z faktem, że ponad 920mb zniknęło w przeciągu niecałej sekundy (bo tyle trwało odinstalowanie appki). No ale może tak być powinno.
    Najpierw usunąłem pliki z pamięci,a dopiero potem samą aplikację.Dziwne było to że mi się pobrało ponad 2GB,a powinno być około 900 MB.Spróbuje jeszcze raz pociągnąć te pliki ,bo chyba oczopląsu dostałem przy ich usuwaniu.2GB,toż to chore :facepalm:.Thanx za sprawdzenie gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najpierw usunąłem pliki z pamięci,a dopiero potem samą aplikację.Dziwne było to że mi się pobrało ponad 2GB,a powinno być około 900 MB.Spróbuje jeszcze raz pociągnąć te pliki ,bo chyba oczopląsu dostałem przy ich usuwaniu.2GB,toż to chore .Thanx za sprawdzenie gry.

No mnie się około 920 mb zassało ale nie usuwałem tego, a wszystko samo zniknęło po odinstalowaniu appki (wszystko trwało niecałą sekundę; trochę mnie to zdziwiło bo nawet mój laptop tak szybko nie usuwa takiej ilości danych, a do najgorszych nie należy). Ty mówisz że Ci się ponad 2 GB zassało - może w tych plikach właśnie leży problem?? Może coś złego się z tą ich paczką dzieje. Nie wiem może ktoś jeszcze by to ogarnął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82
    No mnie się około 920 mb zassało ale nie usuwałem tego, a wszystko samo zniknęło po odinstalowaniu appki (wszystko trwało niecałą sekundę; trochę mnie to zdziwiło bo nawet mój laptop tak szybko nie usuwa takiej ilości danych, a do najgorszych nie należy). Ty mówisz że Ci się ponad 2 GB zassało - może w tych plikach właśnie leży problem?? Może coś złego się z tą ich paczką dzieje. Nie wiem może ktoś jeszcze by to ogarnął.
    Nawet ponad 2GB.Specjalnie zrobiłem screena.Z pamięci telefonu też mi tyle zjadło,a jak pobierało to było napisane na pasku (tym podczas ciągnięcia plików) że pobiera 900 MB.
    post-20239-14255706973522_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Dzisiaj w sklepie Gameloftu pojawił się Modern Combat 3 na Xperie P.Ktoś spróbuje kupić?Może się okazać że po pobraniu plików gra się nie odpali,tak miałem w przypadku RAZR i Asphalt 6.Wysłałem wtedy @ reklamacje i w zamian dostałem linka do wybranej przez siebie gry.Dobre i to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Mam zainstalowanego Asphalta 6 oraz shadowgun,oby dwie chodzą płynnie.Wyniki antutu przedstawiłem kilkanaście postów wcześniej,a w quadrancie telefon osiąga panad 2100 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Możecie z poziomu telefonu zainstalować asphalta 6? Obecnie tylko jego wyszukać nie mogę.

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Możecie z poziomu telefonu zainstalować asphalta 6? Obecnie tylko jego wyszukać nie mogę.

Wpisz w telefonie (internet) wapshop.gameloft.com. Tam znajdziesz Asphalta do pobrania z poziomu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Tylko poprzez ten wapshop chcą ode mnie kase (11zł z groszami) a ja gre mam kupioną (tyle że przez google play) i nie zamierzam płacić drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Poczekaj aż Asphalt 6 będzie dostępny w Google Play na LT22.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi