Skocz do zawartości
elio

Nowy tablet, a system bardzo wolno chodzi i reaguje.

Rekomendowane odpowiedzi

Xplod
Nie wiem o czym wy gadacie, mój egzemplarz ♥♥♥♥♥♥♥ziela aż się miło patrzy więc to raczej indywidualna wada musi być. Po moim egzemplarzu stwierdzam, że to całkiem potężny tablecik

Zgadzam się, mój egzemplarz (seria 1207) też jest szybki. W Antutu Benchmark mam około 3000 pkt jeśli to dla kogoś coś obrazuje. Ogólnie wszystko działa sprawnie i szybko, gry poza GTA 3 działają rewelacyjnie. Piszę to jako osoba mająca porównanie do choćby Samsunga Galaxy Ace, Wildfire S czy innych popularnych smartfonów. Wydajnościowo blisko mu do SE Live(którego posiadam) lub Neo V.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wolfrl

Mój egzemplarz na romie Fatuma ma w Antutu bez kręcenia 3147, a oo podkręceniu do 1.2 GHz 3225 i po chwili przeglądania netu muli się niesamowicie, przestaje reagować na przewijanie stron itd. A z kolei HTC Desire na stockowym romie w Antutu ma 2755 i prawie wcale się nie muli, więc za dużej wagi do benchmarków bym nie przykładał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie... mój 1207 też muli na ICS 4.0.4, przywiesza się, staje, czeka. Czasem pomaga wciśnięcie Power x2 ( uśpienie i zaraz obudzenie) - ale nie zawsze.

Czy ten tablet tak ma?

Może mu wgrać GB? Nie muszę mieć ICS. Porównując płynność działania A73 z ICS 4.0.4 ze staruszkiem HTC HD2 z CM7 AmericanAndroid to jak ślimak i f16 - hd2 śmiga, a a73 muli straszliwie. Wkurzające to jest - zastanawiam się czy zwrócić do Biedronki czy słać do serwisu (dotyk głupieje)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Keough

Witam. Znudzony długim oczekiwaniem na Nexusa 7 zakupiłem 2 dni temu GoClever a73. Pierwsze wrażenia - super, przeszkadzało mi tylko podświetlenie ekranu w trybie pionowym, ale idzie to przeboleć (za taką forsę).

Wczoraj wziąłem się za wgrywanie niezbędnych aplikacji i ogólną zabawę urządzeniem i... ciągle zadaję sobie pytanie WTF?

Po pierwsze, wgrałem sobie kilkanaście programów - takich, które mam na komórce i bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. I już w trakcie ich wgrywania tablet zaczął łapać takie przymuły, że szok - mój gó*****y LG P500 tak nie tnie na dużo gorszych podzespołach. To normalne dla stock romu? Trochę nie widzi mi się wgrywać custom romu, jak się nie ma możliwości resetu urządzenia.

No i drugi problem - bateria. Dosłownie głupieje. Korzystam sobie z tabletu, mam 30% baterii i... tablet zdechł. 0%. Ładuję go sobie, wskakują kolejne procenty 5, 6, 7... i jeb - nagle 41%. I tak kilka razy - program rysujący wykresy zużycia baterii pokazuje dosłownie schody. Zastanawiam się, co z tym zrobić? Na gwarancję oddać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki masz rom 4.0.4?? Bo ja właśnie też mam z tą baterią tak. Od 100 do 67% spada wolno bateria a z 67 odrazu na 27%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Keough

Tak, stock 4.0.4

Swoją drogą, pożyczyłem dziś kabel HDMI z przejściówką na MiniHDMI - nie mam obrazu na telewizorze. Coś trzeba ustawiać czy samo powinno ruszyć? Jakaś konkretna wersja kabla powinna być? A może to przez przejściówkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zakładam tematu,ale po wgraniu u mnie tablet ładuję się bardzo długo,kilka % na pół godziny. W czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne tez masz 4.0.4. U mnie tez sie dlugo laduje nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6,5h na 4.0.4 ,masakra jakaś,te 3,5 bym zdzierżył. Tablet smiga super na tym andku i wszystko jest piękne. Na wyłączonym nie raz pokazuje mi że naładowany,a po włączeniu ok75%. Jest jakiś sposób na naprawę? Może ten android nie działa idealnie na 1206...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień rom na 4.0.3...ja chyba zmienie bo na tym 4.0.4 bateria trzyma mi jakies 3godz 30min, na 4.0.3 trzymala ponad 4 godz

i ładował sie w ponad 2 godz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi