Skocz do zawartości
rolo82

Brud pod ekranem - jak czyscic?

Rekomendowane odpowiedzi

rolo82

Witam mam taki problem kupiłem motorole i po niecalym miesiacu uzytkowania mam pełno paprochow pod ekranem;/ dodam ze dbam o telefon i przewaznie sprawdzam kieszenie,czy da sie to jakos wyczyscic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

tak jak w przypadku innych telefonów pomocna będzie kartka papieru a dokładnie jej brzeg/kant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolo82

Dokładnie tam jest pod samym ekranem;/ niby tak na codzien nie przeszkadza ale wieczorem jednak razi;/ jest na to jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Szukaj w dziale Desire, oni maja z tym problem i moze maja i rozwiazanie. Cos mi mignelo katem oka, ze jest jakis sposob z suszarka, co niby w nexusie pomagal na te paprochy pod ekranem.

//from cegła milowa @ android 2.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

z suszarką to jest żeby podgrzać ekran do 60-70 stopni i przycisnąć mocniej do obudowy bo czasem nie przylega tak jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolo82

troche ryzykowny zabieg;] kurcze jak by podzialał było by swietnie tylko jak teraz wyczyscic to co jest w srodku;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive
    troche ryzykowny zabieg;] kurcze jak by podzialał było by swietnie tylko jak teraz wyczyscic to co jest w srodku;/

serwis, to że pyłki się przedostają to błąd fabryczny powinni to wyczyścić bez gadania w ramach gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolo82

Tak bede musiał zrobic dziekuje bardzo za szybkie odpisanie a mam jeszcze jedno male pytanie,pewnie widnieje to juz gdzies na forum,ale nie moglem znalezc czy mozliwe ejst zrobienie kopi zapasowej systemu tak by wszystko co jest na telefonie ale doslownie wszystko sie zgralo na kompa i potem na tela przywrocic? razem z programami kontaktami itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren
    Tak bede musiał zrobic dziekuje bardzo za szybkie odpisanie a mam jeszcze jedno male pytanie,pewnie widnieje to juz gdzies na forum,ale nie moglem znalezc czy mozliwe ejst zrobienie kopi zapasowej systemu tak by wszystko co jest na telefonie ale doslownie wszystko sie zgralo na kompa i potem na tela przywrocic? razem z programami kontaktami itp

Nie wiem czy mi wolno wstawic tutaj taki link, ale moim zdaniem to najlepszy poradnik do nandroida.

ADBRecovery i backup Motoroli Milestone | SmartMobile.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi