Skocz do zawartości
stolipl

[ROM] CyanogenMod 10 - Disarmed Toaster - 0.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym przydałoby się w tagach umieścić informację, że to PORT i nie jest oficjalnie wspierany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Testował ktoś v0.2? Warto instalować? Dużo bugow?

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Tak ja mam już ponad 24 godziny :-)

Jak dla mnie rewelacja szybszy i stabilniejszy niz wcześniej działa dobrze aparat moim zdaniem warto.

Wysyłane z mojego Evo 3D GSM za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Jak z aparatami 5*2? To jest ten android z project butter, nie? Jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Działa aparat. :P Tak, to już jest JB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Zip, Mat jak już potestujecie napiszcie jakieś krótkie opinie bo mnie ten rom zaintrygował a8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Pierwszy raz ten rom sflashowałem pod koniec sierpnia jeszcze w wersji 0.14, później update do 0.16 i 0.2.

W skrócie rom szybki i stabilny tak jak wcześniej napisałem, nigdy nie przekonywały mnie romy z SENSE miałem kilka i szybko mnie denerwowały jednak wolę czystego androida z usprawnieniami od CM. Co mogę napisać? Większych bugów już tak na prawdę nie ma, czasem internet sam się rozłącza ale już się przyzwyczaiłem. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Jak ze stabilnością, wydajnością w grach (jeżeli masz taką możliwość sprawdzić) i baterią? Właśnie nie chciałbym żeby mi zbyt szybko spadała.

Jedyne co mnie odpycha to brak 3d. Często korzystam :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Bateria spokojnie wystarcza mi na korzystanie od rana do wieczora z każdą nową wersją jest jej lepsza optymalizacja.

Tak jak wcześniej napisałem rom jest stabilny od sierpnia zdarzyło się tylko kilka restartów. Wydajność systemu android w porównaniu z HTC Sense moim zdaniem jest dużo lepiej i szybciej project butter na prawdę robi różnicę. Wcześniej używałem CM9 i tam zdarzały się przycięcia tutaj pomimo wielu aplikacji wszystko jest szybkie płynne i przejrzyste.

Wydajność w grach zadowalająca w NOVA 3 czy MC3 gram bez większych przycięć :)

Osobiście EVO nie kupiłem dla efektu 3D, tylko dla tego że był trochę tańszy od Sensation i SGS 2 i ma 1 GB ramu, więc odpaliłem na samym początku jeszcze przed zmianą stock romu na kilka minut i to tyle, więc tutaj braku żadnego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Zippi a dalej jest u cb problem z internetem ? Ja jeszcze nie miałem za bardzo kiedy przetestować tego Romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi