Skocz do zawartości
stolipl

[ROM] CyanogenMod 10 - Disarmed Toaster - 0.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

zippi

Jest natomiast bardzo rzadko. Rozlaczylo mnie 2 razy a mam od wczoraj około 10 rano.

Żeby internet przywrócić wystarczy go wyłączyć (bo w systemie cały czas widnieje jako aktywny) i na nowo włączyć.

Z widgetami na pasku powiadomień to kwestia kilku sekund.

Wysyłane z mojego Evo 3D GSM za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Sam kupiłem bo ciut tańczy od sensation a wystarczająco dla mnie wydajny, ale skoro dorzucili 3d to korzystam :D

Te rozłączenia to 3g czy wifi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

3g. :P ale na Cm9 też to było .:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Który kernel wgrać? Vanilla Kernel czy CoolExe ShooterU Kernel? Czy zostać na tym, który jest w romie? I takie pytano jeszcze. Po za 3x wipe wykonać/dograć coś jeszcze? Instrukcji nie widać.

Przekonaliście mnie :D czysty android + project butter brzmi bardzo interesująco, nawet kosztem 3D który może naprawią =]

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caiser

jak wyglada proces instalacji? na xda nie widze nawet wzmianki o sposobie instalacji, a za kazdym razem wpadam w bootloop...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

A jaką wersje instalujesz? 0.2 ? 0.2.2 ? Masz s-off czy S-on ? Jaki h.boot? I na jakim kernelu? I jakim sposobem odblokowałeś telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caiser

łoł, sporo tego, nie wiedzialem, ze w przypadku htc ma to az takie znaczenie.:o wczesniej siedzialem na samsungu, bylo duzo prosciej ;)

zatem: instalowalem 0.2, jestem s-off, a odblokowywalem przez htc-dev. aktualnie kernel coolz evog 3.8, czyli ten z cool sense. h.boot 1.53.0007 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

A próbowałeś instalować na tym domyślmy co wybiera się go podczas instalacji Romu ? Jeśli htc dev, to zazwyczaj jest jakiś problem i trzeba doinstalować jakiś pliczek, więc poczytaj dobrze ten temat, może coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    caiser

probowalem wszystkie opcje w aroma instalerze ;) chyba, ze chodzi ci o to, zeby najpierw zainstalowac kernel z tostera, a pozniej sam rom. tak nie robilem, zaraz sprobuje. chociaz to ma jakis wplyw? chyba rom powinien sam nadpisac kernel, prawda?

czyli htc dev cos knoci? a jest jakis sposob np. na ponowne zablokowanie i odblokowanie, zeby juz nie bylo takich problemow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Już teraz go nie blokuj.. bo to nie ma sensu. Poczytaj jeszcze coś o tym pliku jak go wgrać. Możliwe jeszcze, że to wina twojego hboota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi