Skocz do zawartości
Janko

Wasze opinie na temat custom ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Janko

mam teraz troche czasu i rozwazam ktory sobie zapodac mod ICS , blysnelem ten [ROM][4.0.4] TheFrankenstain^MOD 4.0 - xda-developers

ale stale cos wywalalo to music to dialer a wgrywalem na GLX-R robilem wipe cache i dalej lipa

jakie wy macie doswiadczenia z waszymi ICS ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wielu probach zostaje przy tym zmodowanym i zrootowanym zadne franki czy inne. Bylo gorzej niz powinno. Teraz jestem zadowolony w koncu bateria trzyma jak nalezy i z tego sie ciesze :) jedynie brakuje mi Chrome :P no i do tyk sie czsem w grach gubi ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

z tego co czytam to w kazdej wresji sa jakies problemy , chyba tylko na chwile tak by popatrzec mozna to na telefonie blysnac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie jak Silenth86 zostaje przy nie modowanym narazie. Myślę że niedługo pojawią się jakieś dobre mody ale dajmy im czas na dopracowanie tego. Nie modowany sprawdza się dobrze.

Jaka cisza na forum. Ludzie popozbywali się R-ek a tym czasem zapowiada się że ICS na R będzie lepszy niż w dniu debiutu na S2. Nie ma tego złego...

Edytowane przez AdrianZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie nie ma za bardzo alternatywy takze zostaje przy R-ce :))) jak juz jest wyciek to i oficjalka bedzie teraz spokojnie mozna czekac :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

skoro serwis instaluje ics to powinien byc lada dzien :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Pisałem do Samsung Polska na FB, ale twierdzą, że nie znają jeszcze planów wydania ICS dla naszego modelu. Info ma się pojawić na Telefony Samsung (FB).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wyciek ICSa z serwisu mógł być celowy. Sporo poinstalowało a teraz siedzą na xda czytają opinie userów i nikt nie spamuje im serwerów że coś nie działa :-). Udoskonalą i puszczą. Jak się indianie wkurzają że w europie się pojawił a nie u nich :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy wlasnie znalazlem na xda czytac uwaznie. W skrocie chodzi o to by zaprzestac uzywania ICS bo mozemy uwalic fona!! jak ktos korzysta to noech noe wywala duzych plikow.

Wiecej info tu: [important and caution] Stoping further using ICS now until the kernel is rebuilt - xda-developers

Czekac na nowy kernel. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kiepsko. Ale ardatdat ma już prawie skończonego custom kernela 4.0. Ja czekam i wrzucę go zamiast stockowego. Narazie będzie a jak puszczą oficiala to zrobię podmiankę. Tak swoją drogą kolesie mają kwadratowe głowy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi