Skocz do zawartości
tofik90

Pokrowiec, folia i karta pamięci !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Wlasnie przyszedl do mnie nowiutki One V. Zanim bede go używać chciałbym go w jakiś sposob zabezpieczyć. Jakie modele 'ochraniaczy' tych z tworzywa sztucznego lub skóry polecacie ? Rownoczesnie chcialbym kupic jakąś dobra folie na ekran, ktora nie zmniejszalaby czulości ekranu. Ostatnia rzecza ktora chce dokupic jest karta micro sd. Jaka firme i parametry techniczne karty polecacie ?

Pytam sie o te rzeczy z tego względu, ze nie mam pojecia o jakości akcesoriow do smartfonow (jestem początkującym użytkownikiem androida)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beukot

Folia na ekran - tylko Brando. Unikaj tanich klejonych. Brando tania nie jest, ale można ją łatwo zdjąć, umyć i nakleić ponownie.

Kartę pamięci weź markową (Samsung/Sandisk/Kingston) i im wyższej klasy tym lepiej (szybkość).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona jest całkowicie przezroczysta czy widac na wyswietlaczu jej obecnosc ?

A jak z futerałami do tego telefonu ? co lepiej kupic : 'kondoma' z sylikonu czy skórzany 'portfel' ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jak z futerałami do tego telefonu ? co lepiej kupic : 'kondoma' z sylikonu czy skórzany 'portfel' ?

Ja ogólnie to nie rozumiem (folia powiedzmy jest uzasadniona), jak można tak piękny telefon pakować do jakiegoś kawałka gumy, czy innego badziewia.

Bez obrazy, ale futerał do telefonu kojarzy mi się z taką typowo polską skłonnością do przesady... wszystkie rzeczy są po to, aby ich uzywać, rozumiem, że płacimy za to i chcemy aby było zawsze ładne i piękne, ale... trochę rozsądku. Rozumiem kobiety, które noszą telefony w torebkach, albo ludzi, którzy po prostu nie noszą komórek przy sobie tylko ciepią gdzieś do plecaka itp. W takich przypadkach jest to logiczne. W pozostałych - jaka jest przyjemność korzystania ze smartfona zapakowanego w silikon czy skórę?:zdegustowany:

Co do karty to polecam GOODRAMA - można tanio kupić. Ja mam 16 GB i sprawuje się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beukot
    Ona jest całkowicie przezroczysta czy widac na wyswietlaczu jej obecnosc ?

Jak się ją ładnie nałoży to jest niewidoczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak się ją ładnie nałoży to jest niewidoczna.

Akurat matową folię brando widać jak jest założona, szczególnie na białym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a sa zwykle ? czy tylko matowe ? moze lepiej jakiejś innej firmy, dobra , tradycyjna nalepke ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka najbardziej polecacie ? która sprawdzi się najlepiej w normalnym użytkowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beukot

Do kilku wcześniejszych telefonów swoich i znajomych zamawiałem czystą - innych nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi