Skocz do zawartości
tofik90

Pokrowiec, folia i karta pamięci !

Rekomendowane odpowiedzi

Yanos - gdzie zamówiłeś tę folię? Ja nie jestem przekonany do folii Brando z allegro. Jakbyś zapodał linka byłbym wdzięczny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Ja kupowałem tutaj -> Najlepsza Folia Ochronna BRANDO Clear do HTC ONE V (2542381877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Można też kupić w ich w sklepie online BRICK.

Po łatwości jej naklejania i samych właściwościach to na pewno oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytanie.

Warto kupić na niego gumę czy tylko folia mi wystarczy? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

To chyba zależy już tylko od Ciebie.. Dla mnie taki fon w gumie wygląda katastrofalnie :P TO Twoja decyzja pewnie uzależniona też od tego w jakich warunkach go będziesz użytkował itd. Ja mam tylko folię i mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swojego mam w palstiku, przez wakacje czesto biore go do pracy wiec wole nie uszkodzic - jak zaczne nauke spowrotem wyciagam go z tego dziadostwa xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również ze względu na charakter pracy potrzebowałbym jakiegoś etui i zastanawiam się na czymś takim: HTC ONE V |S-LINE ARMOR Mocne Etui+ 2xFOLIA (2573991601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub takim: HTC SC-S750 - Etui One V

I tu następuje moje pytanie czy ktoś z użytkowników forum posiada podobne etui? Czy warto dopłacać kilkanaście zł na oryginalne etui od htc czy te z allegro da radę upadkowi telefonu powiedzmy z 1m?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://allegro.pl/htc-one-v-s-line-armor-mocne-etui-2xfolia-i2573991601.html

Mam taki gumowy na neo v i jest w miarę do użytku. Wiadomo, komfort nie ten co na gołym fonie, ale można się szybko przyzwyczaić. Guma dosyć mocna, pasowanie dobre, nic nie odstaje ani zawadza. Co do ochrony to zależy jak telefon dostanie, ale z 1m nic nie powinno się stać. Miałem dwa dzwony z podłoga, fakt że drewnianą, i sprawdził się jak należy. Żaden oryginał, kilkanaście zł z allegro.

SGS II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rosa93

Ja polecam ten pokrowiec -> HTC ONE V |S-LINE ARMOR Mocne Etui+ 2xFOLIA (2573991601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ładnie wygląda (czarny), dobrze przylega i znacząco nie pogrubia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki pokrowiec posiadam prawie od początku posiadania mojego HOV niewiem jak te folię ale jak kupowałem to też była w gratis i po próbie jej założenia ją wywaliłem. Taki badziew. :D

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rosa93

Folia średniej jakości (jak uda się ją dobrze nałożyć to nie jest taka zła - wiadomo za darmo nic nie będzie dobrego;p), ale sam pokrowiec super:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi