Skocz do zawartości
tofik90

Pokrowiec, folia i karta pamięci !

Rekomendowane odpowiedzi

rarkin

Witam, od prawie tygodnia jestem posiadaczem HTC One V i chce kupic karte pamieci do niego. przy zakupie telefonu kupilem od razu jakas karte Integral 16GB C4, ale telefon sie z nia widocznie nie lubi. Przez chwile ja widzial, ale w trakcie kopiowania muzyki na nia po chwili przestal ja widziec i potem juz jej wcale nie wykrywal. Jak wsadzalem ja do telefonu wyskakiwal komunikat, ze usunieto karte microsd zamiast wlozono i jej nie widzial. Na innych telefonach ja czyta normalnie, wiec po prostu pewnie sie nie lubi ta firma z tym telefonem. Jaka firme polecicie zeby na 100% ja czytalo? Najlepiej na podstawie wlasnego doswiadczenia. Mam zamiar kupic przez neta bo taniej, a za przesylke i tak bede placil przy okazji kupna czego innego i nie chcial bym miec niespodzianki, ze jej tez nie bedzie lubic i bedzie bezuzyteczna. I jak to jest z klasa 10 i tym telefonem? Bo na innym forum przeczytalem, ze sa problemy z klasa 10 i androidem, dlatego zalecaja c4-6.

Interesuje mnie pojemnosc 16GB, korzysta ktos moze z ktorejs z tych?

microSDHC 16GB Mobile Ultra Class 10 (SDSDQU-016G-U46A) w Morele.net

16GB Class 10 + Adapter (AUSDH16GCL10-RA1) w Morele.net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie sprzedaję karte 32GB Sandiska Class 10 używaną w HTC One V, który wczoraj sprzedałem. Karta pamięci SanDisk 32GB 30MB/s MicroSD SD SDHC (2646101735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Sprawuje się idealnie, a sprzedaję bo mam już 16GB w lustrzance, a do nowego telefonu mam już inną, którą dostałem razem z fonem.

Class 10 to dodatkowa szybkość - lepszy transfer z komputera na karte i na odwrót oraz szybsza praca telefonu. Natomiast objawów nieprawidłowej pracy nie zauważyłem, a miałem na niej po 3000 tapet i ponad 20GB muzyki. Zero zamułki na One V.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rarkin

Kupic nie kupie bo chcialem wydac kolo 50zl i 16 giga mi wystarczy, ale dzieki za odpowiedz ze nie miales problemu z c10. Moze sie ktos jeszcze wypowiedziec jak to jest z ta kompatybilnoscia? Mial ktos z was problemy z kartami Sandisk/Adata c10 z tym telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rosa93

@rarkin

Posiadam taką kartę w sowim HOV -> Sandisk Micro MOBILE ULTRA 16GB class 10 30 MB/s (2620415453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sprawuje się bardzo dobrze. Działa wyśmienicie. Antutu benchmark ukazuje rzeczywistą wydajność na poziomie 10MB zapis i ok 16MB odczyt. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam tę kartę (sandisk ultra 16gb klasa 10). Nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym wszystkich ostrzec przed tymi tanimi silikonowymi etui na HTC One V. Ja niestety zrobiłem ten błąd i wydałem pare zł mniej i teraz żałuję. Mianowicie wszystkie te etui typu jak w linku : S-Line MOCNE ETUI,POKROWIEC HTC One V + FOLIA - FV (2681632340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. niestety ale potrafią nieźle odbarwić elementy pokryte gumą na tylnej obudowie (klapka i otoczka aparatu). W żaden sposób nie można tego wyczyścić i z tego co się dowiedziałem jest szansa na to, że odbarwienia te zejdą po jakimś czasie same, od codziennego użytku. Podejrzewam, że odbarwień może nie będzie widać na modelu w kolorze czarnym, niestety na Jupiter Rock widać je strasznie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam HOV + to etui od ponad pół roku kolor czarny . Zero brudu i syfu na obudowie jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam silikonowe etui.

Wygląda estetycznie, super dopasowane.

kauczuk%20htc%20one%20v%20yellow%204.jpg

kauczuk%20htc%20one%20v%20white%208.jpg

Na początku nosiłem w jakichś skarpetkach i temu podobnych pokrowcach.

Jednakże dopiero silikon zadowolił mnie a;) w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos
    ^^ wygląda estetycznie ? to chyba jakiś żart.. wg mnie wszystkie etui tylko i wyłącznie szpecą ten telefon i chyba zdania nie zmienię. Ja u siebie mam tylko folie Brando na wyświetlaczu i mimo, że od jakiegoś czasu przestałem traktować ten telefon jak jajko to ani na obudowie ani na wyświetlaczu żadnych rys nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3vill

Yamos ma racje - jedynie folia na wyświetlacz i jazda

Mam ten telefon już prawie 3 miesiące i na obudowie ZERO rys pomimo tego że wcale jakoś specjalnie o niego nie dbam już nie mówiąc o jakichś pokrowcach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi