Skocz do zawartości
tofik90

Pokrowiec, folia i karta pamięci !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam tylko folię. Jakoś mi źle z etui. Spadł już parę razy, ale żyje. Tylko jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

One V to już mój drugi HTC. Wcześniej miałem Wildfirea i kupiłem do niego oryginalne etui HTC skórzane tzw. wsuwka. Było genialnie dopasowane i wytrzymało 2lata bez najmniejszego ale. Pewnie do tej pory bym je miał gdyby nie zmiana telefonu. Do One V postanowiłem kupić coś tańszego (19,99) i niestety po 3 dniach podobna wsuwka ale już nie firmy HTC zaczęła się pruć na dwie części. Oddałem ją i poszukałem znowu czegoś marki HTC. Znalazłem etui też skórzane o nazwie PO-S621. Na stronie z akcesoriami do HTC jest podane że pasuje do Sensation i One V. Nie wiem jak to możliwe skoro oba telefony mają różne wymiary ale zamówiłem i czekam aż dojdzie żeby je sprawdzić. Nie ma niestety tego paseczka które ułatwia wysuwanie telefonu ale mimo to strasznie mi się podoba jego wykonanie.

Miał ktoś do czynienia z takim pokrowcem?

Pozdrawiam

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może folię 3MK Anti-Glare (matowa) na swoim htc one v jestem ciekaw czy jest duże przeciemnienie wyswietlacza i czy jest widoczne pogorszenie jakości obrazu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie chcesz Brando? UC jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem już folie 3mk wzestawie jest 3mk sheald i 3mk antiglare . Folię brando mam w drugim telefonie jest dobra ale bylem ciekaw foli 3mk antiglare .

---------- Post dołączono o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

32GB 30MB/s SanDisk ULTRA MICRO SDHC CLASS10 +ADAP (2901295468) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chce zamówić sobie taka karte pamięci co o niej sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ją w swoim one v bardzo dobra tylko że ja kupiłem trochę taniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Temat kilka razy omawiany co do folii na ekran ,muszę do tematu powrócić bo mój HOV upadł z niskiej wysokości ,bokiem o krawężnik i ekran pękł (jedna rysa od lewej do prawej),upadał już wiele razy ale nie tym razem.Szukam folli ochronnej żeby ekran już mocniej nie pękł a woda nie dostała się do digitizera.

Koszt w serwisie wymiany digitizer + szybka 350 pln.A więc szukam foli ?która?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej zależałoby mi na zakupie folii która zabezpieczyła by pęknięty już ekran przed dalszymi uszkodzeniami.

Jeśli chodzi o cenę to coś z niższej półki bo nie chce dużo w ten telefon inwestować. Co polecacie?

Ps. - Nie jestem w temacie folii ale może jest coś takiego co w pewnym sensie wtopiłoby się klejem w pęknięcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Ta sama folia na allegro orginał Htc koszt około 20pln + koszt wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi