Skocz do zawartości
Aconcagua

Ile godzin wytrzymuje wam bateria w Sony Xperia P ?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

331 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        65
      • 12-24 H
        122
      • 24-36 H
        82
      • 36-48 H
        36
      • 48-60 H
        12
      • 60-72 H
        7
      • Powyżej 72 H
        8

Rekomendowane odpowiedzi

Dirian

Bez Wi-Fi bateria trzyma jako tako, ale po włączeniu Wi-Fi jest masakra... To samo w grach, bez kabla w produkcje 3D lepiej nie grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wypowiem się bo coś wiem :)

Jeżeli chcecie grać,surfować na wi fi itd to tylko pod ładowarką :D

Jeżeli do codziennego użytku... ja wyłanczam wszystkie czujniki, ustawiam ekran na ok. 35%, transfer danych jest wył. przy wyłonczonym ekranie bo jest taka fajna opcja :)

kilka rozmów i jakieś pierdoły i dwa dni jak nic :) przez noc 3 % baterii :) Panowie trzeba przestać sie wreszcie bawić i dobrze rozporządzić telefonem to wtedy jest świetny :) tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dirian
    Panowie trzeba przestać sie wreszcie bawić i dobrze rozporządzić telefonem to wtedy jest świetny :) tyle :)

Ale chyba po to kupuje się telefon za tyle kasy, żeby się nim bawić? W takim Samsungu Wave S8500 bateria trzymała mi około 4 dni, a mówię tu o przeciętnym użytkowaniu (kilka sms, z 10 minut rozmowy i 15 min przeglądania internetu dziennie), a tutaj przy takim użytkowaniu ledwo dwa dni uciągnie, a jak odpalę Wi-Fi to już w ogóle telefon umiera po niecałym dniu. W sumie codzienne ładowanie telefonu wieczorem mi nie przeszkadza, ale Xperia P wręcz krzyczy żeby w nią wpakować większą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy smartphone czy to iOS , czy Android itd z takimi bateriami jakie w nie wkładają producenci trzymać będzie max 2 dni i to przy w miare oszczędnym uzytkowaniu (nie wiem jak to jest z moto razr maxx) więc nie rozumiem tego narzekania , decydujecie się na Smartphone więc powinniście być na to przygotowani... mi SXP wytrzymała max ok 32 h ( generalnie mniej rozmawiam , dużo więcej sms, "troche" internetu , jakaś tam gierka typu pasjans, synchronizacja wyłączona , BT też , Wifi włączam tylko gdy jestem w zasięgu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i aż postawiłem Ci piwo za tak mądrą wypowiedź! mi wystarcza by smartfon wytrzymał te 18 godzin, tyle! jeżeli ktoś chce aby telefon wytrzymał tydzień to po co brał smartfona? po co w ogóle braliście tę Xperię? przecież przed zakupem wiedzieliście, że bateria jest mniejsza niż choćby w SGSie (1300vs1500). dodatkowo przecież ten fon ma dual core, najjaśniejszy wyświetlacz wśród fonów (1000 nitów?), większą gęstość pikseli i na pewno coś jeszcze co ciągnie baterię. przed zakupem Xperii czytałem wiele w recenzjach, komentarzach, że bateria to crap, że za mała itd. używam tego fona od kilku dni i jest lepiej niż się spodziewałem. spokojnie fon wytrzymuje mi 24 godziny umiarkowanego użytkowania. ja jestem zadowolony z baterii w tym fonie. spodziewałem się, że nie wytrzyma mi nawet 12 godzin i dlatego kupiłem sobie przenośny akumulatorek a tu się okazuje, że póki co jest zbędny (na wycieczki się przyda ;) ). ludzie, wiedzieliście co kupowaliście. jeżeli tak źle wam z tymi fonami to po prostu sprzedajcie je póki są nowe, niezużyte. po co macie się z nimi męczyć jak możecie w podobnej cenie wyrwać prawie nowego, rocznego, wręcz idealnego SGSa2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps

Oddałem głos na: 12-24h. Telefon używam głównie do przeglądanie internetu, czasami pogram w coś, posłucham muzyki, częste aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może ktoś napisać ile godzin w ciągu tych powiedzmy 12-24h macie włączony ekran?

U mnie praktycznie zawsze wypada ok 2h. troche mało.. ekran w trybie automatycznej jasności (tryb oszczędzania) mobile bravia engine włączony.

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    promi

Ja też mam ok 2 godzin.

Po wyłączeniu komórkowej transmisji danych nagle telefon zaczyna w normalnym tempie rozładowywać baterie.

Chyba w tym telefonie jest coś nie tak z modemem, co by również tłumaczyło, dlaczego tylko xperia p otrzymała opcje" extended standby mode". A może to tylko moja teoria spiskowa :P

Edit:

idę o zakład, że wszyscy którym telefon trzyma dłużej niż 24 godziny to albo w ogóle nie korzystają, albo wyłączają na pewien czas komórkową transmisje danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie chce zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj: co myślicie o zakupie oryginalnej baterii od Xperii S: ORYGINALNA BATERIA AKUMULATOR SONY XPERIA S LT26i (2577229743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wsadzaniu ją do mojej P? Chodzi mi o to, czy rozmiarem będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi