Skocz do zawartości
Marcin

Problem z połączeniem przez USB w trybie KIES

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Witam

Mam dziwny problem który zdarza mi się na każdym romie a mianowicie po kilku dniach użytkowania SGSa kiedy chce połączyć tel przez USB w trybie KIES to wtedy SGS zaczyna mi migać i nie chce się połączyć

Co do tego migania to dokładnie chodzi mi o to, że pokazuje się pulpit na przemian z obrazkiem kabla USB i tak w koło przez nawet i 60min. Czy komuś się tak stało? Jest jakieś rozwiązanie a nie stawianie romu od nowa? Do tej pory tak robiłem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś wypiąć i wpiąć kabel jeszcze raz ? Ja mam tak czesto, że nie może mi połączyć SGSa z Kies i aby go wykryło to kilka razy musze ponawiać próbe z kablem USB ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem dokładnie to samo. Restart telefonu nie pomagał, ponowne podłączanie USB i zamykanie task managerem większości aplikacji również... Pomógł za to wipe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Ja miałem dokładnie to samo. Restart telefonu nie pomagał, ponowne podłączanie USB i zamykanie task managerem większości aplikacji również... Pomógł za to wipe ;)

A dokladniej? Jestem nowy w temacie i nie bardzo rozumiem

dokładnie pokazuje się i znika "MTP Application"

Coś tak jak by nie mogła się odpalić :/

dzieje mi się dokładnie coś takiego http://www.dailymotion.pl/video/xe3dj3_samsung-galaxy-s-crash-mtp-applicat_tech

Problem rozwiązany http://androidforums.com/samsung-captivate/129056-kies-mtp-application-crashing.html :)

Edytowane przez Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szafer

ja tak miałem z początku, ale pomogła ponowna instalacja sterowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

A u mnie format karty. I tak nic nie miałem więc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam taki problem ,że Kies wogóle nie chce się włączyć tak aby było pokazane menu głowne programu.Gdy go instalowałem pokazały się 2 błędy lecz nie przerwało to instalacji.

Teraz gdy podłączam Sgs w ten tryb mogę przesyłać dane tylko wtedy gdy kliknę ,w mój komputer i wybiorę ikonkę i9000

PS: Przez to nie mogę wgrać oficjalnego froyo więc bardzo proszę o pomoc;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od początku mam tak, że odpadam Kies a później SGS do kompa w trybie kies i nic !! Nic się nie dzieje, telefon się ładuje kies nie reaguje -.- Jak biorę pamięć masową to dopiero wykrywa pamięć zewnętrzną czyli kartę =\ Co ja mam z tym zrobić ? Chcę update softu zrobić a kies mi odwala takie coś !! Help !! Mam windows7 jeśli coś to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak używasz jakiegoś Launchera, np LauncherPro to przełącz się na Touchwiza, bo na innych niz Samsunga tryb Kies nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lounchera ?? Ja w telefonie od nowości nic nie zmieniałem .... Napewno mam touch wiza bo na pulpicie mam samsungowe wigety

---------- Post dołączono o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Help ?! Dalej nie mogę połączyć się z KIES. Dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi