Skocz do zawartości
czysty76

ROM Sabsa Prime V16/4.0.4/Full Sense 4.1/Fully Working/Brilliant

Rekomendowane odpowiedzi

Tonn3k
    wszystko zrobiłem jak w wcześniejszych romach a telefon nie chce sie podnieść. Czarny ekran i wisi tak 5 min bez zmian>:(

Spróbuj po zakończeniu instalacji w aroma instalatorze nie dawać reboot, tylko dopiero z 4ext recovery(albo co tam masz) dać reboot.

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z romu drugi dzień i naprawdę jestem zadowolony. Nie zauważyłem aby system zamulił czy też się zwiesił. Płynność działania i szybkość o niebo lepsza od Virtuoza. Zapewne znajdą się jakieś niedociągnięcia ale co tu się dziwić wszystko świeżo upieczone. Jak czytam wypowiedzi typu, że komuś strasznie muli czy też myśli zbyt długo to może wgrane miał pierwsze wydania owego romu, gdzie połowa rzeczy w systemie miała same luki i niedociągnięcia albo po po prostu w ogóle nie miał jego wgranego. Bo mnie wydanie v3.0 naprawdę zadziwiło i widać spory postęp w wydawaniu romów na nasze HDH jak chodzi o ICS. Naprawdę polecam się pobawić. Sprawdziłem dzisiaj opcje modemu i działa sprawnie, nic nie zawiesza połączenia, strony przekierowane z HDH na laptopa nawet szybko się otwierają. Jak chodzi o aparat to jedynie wykonywanie zdjęć seryjnych się krzaczy ale sama jakość zdjęć czy też jakość nagranego filmiku jest porządna. Testuje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

U mnie po nocy przestało działać wi-fi, pisało że sieć niedostępna i nie działało skanowanie sieci, dopiero jak włączyłem wi-fi direct i wyłączyłem to zaczęło skanowanie i połączyło z zapamiętana wcześniej siecią, oprócz tego przypadku wszystko działa jak należy.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak komuś nie wstaje rom to trzeba robić tak, full wipe w recovery później, w aroma installer też koniecznie full wipe później po instalacji będzie pytalo czy restartowac, koniecznie dać NO, sami w recovery restartujcie, na bank rom wstanie. Aha jak chcecie zmienić multitasking view to naciśnięcie dłużej na zegarek na belce, wyskoczy odpowiedni monit.

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tompul
    Aha jak chcecie zmienić multitasking view to naciśnięcie dłużej na zegarek na belce, wyskoczy odpowiedni monit.

Dzięki kolego, przez przypadek zmianiłem i przeszukałem wielokrotnie wszystkie opcje żeby wrócić do oryginalnego i nie znalazłem :)

Czekałem właśnie na ten temat na forum, najlepszy soft jaki miałem, kuzyn również to potwierdza z tym że on testuje większość popularnych romów z XDA. Mam wersje 2.1, zainstalowałem dzień przed wyjściem 3.0. Może ktoś powiedzieć jakie opcjke doszły w instalatorze? czy jest może teraz opcja backupu aplikacji?

Jeśli chodzi o wersje 2.1 to na początku podczas rozmów głos rozmówcy miał taki metaliczny pogłos. Teraz tego już nie odczuwam, nie wiem czy sie naprawiło czy to ja się przyzwyczaiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra czas trochę pozrzędzić :P

1. Czy komuś udało się aktualizować facebook'a? Bo u mnie non stop wywala błąd

2. Nie łaczy mi kontaktów Google <---> Contact-sync, a robienie tego ręcznie jest nieopłacalne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontakty z Google zsynchronizowały mi się bez problemów. Facebook tez bez problemów przebiegła aktualizacja tak samo jak dropbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

ktoś mnie oświeci jak się w tym romie wywala zbędne ekrany? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Możesz wskazać te kosmiczne różnice

Oczekujesz że zacznę Ci wypisywać funkcje i różnicę pomiędzy systemami (choć wielu ludzi używa określenia NAKŁADKA, to moim zdaniem jest nieuprawnione twierdzenie)?

Nie ma ani miejsca, a tym bardziej czasu na takie opracowania.

Poczytaj, zgłąb tą wiedzę ;)

Bo ja ich nie widzę ,Ale może jestem ślepy

A co ja na to poradzę?

Nie chciałbym być złośliwy, ale może jakaś konsultacja okulistyczna by się przydała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

faka, jak się stawia jakąś tezę to się ją popiera argumentami a nie jak małe dziecko. Coś w stylu nie bo nie. Skoro sądzisz, że różnice są "kosmiczne" to powiedz jakie. A może sam nie wiesz jakie tylko gdzieś takie zdanie zauważyłeś na xda i teraz tu błyszczysz wiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi