Skocz do zawartości
czysty76

ROM Sabsa Prime V16/4.0.4/Full Sense 4.1/Fully Working/Brilliant

Rekomendowane odpowiedzi

asus9e

Mi również nie działa, ale pewnie niedługo wyjdzie update v4.1 i będzie to poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Camera Worked With Flash on

Video Recorder (You Must Disable Stereo Recording To Fix It)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

czysty 76. Wiem, umiem czytać ze zrozumieniem. Jednak mimo to nie działa mi camera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem to dla informacji dla innych na xda jest zapewne więcej tego. Niestety u mnie też aparat ani kamera nie działa dlatego sobie odpuszczam ten rom. Jednak dziwie się bo wersja 3.0 nie miała takich błedów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Też się zdziwiłem, bo wczoraj wgrałem ROM i nie sprawdzałem aparatu ( z góry założyłem, że będzie działał ) i dziś jak był mi potrzebny to niestety się zawiodłem.

Na xda w changelog'u jest napisane "Camera Ported From One S" czyli przeportowali z innego tela niż to było w v3.0 stąd te problemy.

P.s Właśnie wyszedł v4.1. Coś tam poprawili z kamerą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuje ... zdjęcia robi ale warunkiem jest włączona lampa błyskowa. Natomiast filmiki nagrywa ładnie bez różnicy czy lampa się świeci czy też nie. Pilot w słuchawkach nadal nie działa.

Dla zainteresowanych http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=31118813&postcount=949

Szybkość rom-u jest zadziwiająca.

Dla zainteresowanych nadal nie działa aktualizacja Facebook-a

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacq
    Testuje ... zdjęcia robi ale warunkiem jest włączona lampa błyskowa. Natomiast filmiki nagrywa ładnie bez różnicy czy lampa się świeci czy też nie. Pilot w słuchawkach nadal nie działa.

Dla zainteresowanych xda-developers - View Single Post - [ROM][sep 4] Sabsa Prime v4.1 | 4.0.3 | Sense 4 | Fully Working |

Szybkość rom-u jest zadziwiająca.

Dla zainteresowanych nadal nie działa aktualizacja Facebook-a

Udało Ci się zainstalować tą aktualizacje? Robiłeś to przez recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak przez recovery ... bez problemu zainstalowalem najpierw 4.0 i doinstalowalem 4.1

Dzisiaj niestety wróciłem do Virtuosa, gdyż pojawił się ten metaliczny pogłos w momencie wybierania numeru czy też samem rozmowy a to jest denerwujące jak dla mnie ....

Jak kogoś interesuje to proponuje wgrać ten rom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1843300 bardzo duże podobieństow do Sambsy jednak w obecnej formie stabilniejsze. Chciałem założyć wątek na temat tego romu jednak stwierdziłem, że nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Zainstalowalem sobie ten ROM. Pierwsz wrażenie jak najbardziej na plus. Nie zauważyłem jak narazie jakis niedociagnieć, aparat, wi-fi dzialaja. Odtwarza mi filmy w 720p :P. Jak narazie ladnie sie prezentuje.

Powiedzcie mi tylko jak i gdzie ustawic aby pulpity sie zapetlaly jak je przesuwam w bok. Dla dokladnego zrozumienia. Mam 7 pulpitow i jak przwine do 7 to dalej mi nie chce sie przesunac do 1 tylko musze... "wycofac" I jak sie wybiera głowny pulpit, bo tego tez nie moge ogarna w ICSie;)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat działa Tobie bez lampy błyskowej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi