Skocz do zawartości
czysty76

ROM Sabsa Prime V16/4.0.4/Full Sense 4.1/Fully Working/Brilliant

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Aparat dziala mi bez lapmy blyskowej. Nie moge tylko zrobic seri zdjec, tak jak mowiliscie ( tylko 2 zdjecia ). Musze ogarna taty e52 :P, to potem sie pobawie moim DHD bardziej i jak cos dam znac co mi smiga a co nie. Poki co wszystko bangla ;)

Edit:

Mi sie udalo aktualizować fejsa. Dostalem info, ze jest dostepna aktualizacja, wiec kliknalem i poszlo. Troche mi wi-fi slabo chodzi, ale to raczej dlatego ze mam kiepkiego neta.

Ktos odpowie/pomoże mi na mojego poprzenidego posta odnosnie pulpitow :P??

Edytowane przez memphis21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Ja za to zaczekam na wersję v5.0 gdzie całkowicie "zfixują" aparat.Póki co wgrałem sobie rom, który polecił czysty76. Co do Twojego problemu, szukałem ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tompul
    tak przez recovery ... bez problemu zainstalowalem najpierw 4.0 i doinstalowalem 4.1

Dzisiaj niestety wróciłem do Virtuosa, gdyż pojawił się ten metaliczny pogłos w momencie wybierania numeru czy też samem rozmowy a to jest denerwujące jak dla mnie ....

Jak kogoś interesuje to proponuje wgrać ten rom [20th Aug] Nik Project X v4.1 By Nikhil007 a.k.a Nikhil Dhayatkar - xda-developers bardzo duże podobieństow do Sambsy jednak w obecnej formie stabilniejsze. Chciałem założyć wątek na temat tego romu jednak stwierdziłem, że nie ma sensu.

żeby zmienić ten metaliczny pogłos to przez root explorera wchodzisz do system/bulid.prop i szukasz

ro.rib.enable.amr.wideband=1 i zmieniasz na 0 ( zero )

i restart

było pisane w wątku o blackout ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

asus9e no i co sadzisz o tym romie?? Dobrze sie sprawuje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Nie zauważyłem żadnych błędów, ale o ile się nie mylę jest to Sense Full, a nie tak jak w Sabsie wersja lite. Więc chodzi wolniej i potrafi zamulić. Fakt, że nie mam żadnego OC. Może dlatego. Tak czy siak polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    Fakt, że nie mam żadnego OC. Może dlatego. Tak czy siak polecam.

Wybacz kolego, ale nie wiem co to jest OC :P. Poki co ja jeszcz zostaje na Sabsie, bo mi tez sie ladnie sprawuje i lanie smiga. Aparat dziala cacy, wi-fi, siec komorkowa tak samo. Bardzo podoba mi sie odtwarzacz muzyczny. No i w ogole jest fajny;). Skoro mowisz ze ja mam wersje lite to moze dlatego nie mam gestów, tak jak typek pokazuje na filmiku z Projekt X i nie moge ustawic, ktory pulpit ma być głowny ;). A jak z rozmowami?? Masz ten metaliczny podzwiek, bo ja u siebie nie mam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko sie cieszyć kolego, że smiga Tobie Sabsa bardzo ładnie. Nie wiem czemu u niektórych użytkowników działa wszystko na tip top a u innych nie. Wersja wcześniesza tego romu działała u mnie bez zastrzeżeń jednak wersja 4.1 stwarza dame problemy.

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

hehe. No naprawde jestem zadowolony z tego romu i jak narazie na nim zostane, skoro mój przedmówca mówi ze ten sense na Projekt X czasami zamula. Sabsa smiga mi aż milo i czuję się jakbym mial One X w ręku, a nie DHD :P:P. Tylko brakuje mi tego co mialem w sense 3,5 i CoreDroidzie. Zapetlanie pulpitow jak przewijam i karuzela:(. Za nic nie moge znaleźć gdzie to ustawic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

memphis21, OC to OverClocking, czyli podkręcanie głownie procesora, jesli chodzi o smartphony :P Ja Sabsę v4.1 wywaliłem od razu jak zobaczyłem błędy z aparatem. Czysty76 jak chcesz poużywać Sabsy v4.1 ze sprawnym aparatem to możesz sobie wgrać plik camera.apk z Sabsa Prime v.3.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

da się jakoś odciąć połączenie w danych w roamingu? nie umiem tego znaleźć czy ustawienia takie okrojone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi