Skocz do zawartości
Furin

Zabezpieczenie Gorilla Glass 2 w One X → Folie

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam case'a co zapodalem w innym temacie - naprawde fajny i nie posiada magnesu. Co do folii - mam brando i tutaj bezapelacyjnie moge poweidziec, ze o wiele lepiej sie pracuje na niej, niz bez ! Poslizg o wiele lepszy + dodatkowo ochrona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. czy ktoś z was nie używa folii ? chciałbym wiedzieć czy po dłuższym użytkowaniu telefonu, gg2 sie rysuje ? mam jej już dość ale też nie chce żeby sie porysował ekran przez byle co

mój brat ma desire hd 2 i nigdy nie używał żadnej folii. telefon ma już 2 lata i ani jednej rysy. a ja w telefonie za 600euro mam folie bo naczytałem się że się rysuje. więc o co chodzi z tą gorilla glass ?

Edytowane przez Smogg
    Scalenie 2 postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie używam i jestem zawiedziony ;) Kupiłem flip case, ale do tego czasu złapałem sporo mikrorys. Pewnie to ta powłoka oleofobiczna a nie samo szkło. W użytkowaniu nie przeszkadza, nawet na słońcu nie widać, tylko pod sztuczne światło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Realt

Nie mam HOX'a ale posiadam SXL'a który nie posiada nawet GG dlatego mam trochę mikrorysek ( widocznych pod sztuczne światło, chyba 3 ) co jednak nie przeszkadza w użytkowaniu czy nie wpływa na wygląd telefonu . IMHO kupno i naklejanie folii jest bez sensu jeśli ktoś dba o sprzęt który posiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do folii - mam brando i tutaj bezapelacyjnie moge poweidziec, ze o wiele lepiej sie pracuje na niej, niz bez ! Poslizg o wiele lepszy + dodatkowo ochrona :)

Potwierdzam, folia brando jest bardziej śliska niż fabryczne szkło, przez co pracuje sie dużo przyjemniej, a i nie raz ochroniła ekran przed kilkoma poważniejszymi rysami ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fezz

mam 2 pytania do posiadaczy HOXów z naklejonym brando ultra clear:

- czy faktycznie jest "ultra clear" bez żadnego zlewania się pikseli? mam UC na desire i faktycznie było nieźle. było, bo folia już trochę zmatowiało (2 lata używania).

- jak się ta folia trzyma na tych obłych krawędziach ekranu? Pewnie nie dochodzi do krawędzi, a przez to średnio ładnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam 6 pack SCREEN GUARD który doszedł do mnie dziś, jakościowo dobre folie ale zbyt wąskie i nie kryją całego ekranu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun
    mam 2 pytania do posiadaczy HOXów z naklejonym brando ultra clear:

- czy faktycznie jest "ultra clear" bez żadnego zlewania się pikseli? mam UC na desire i faktycznie było nieźle. było, bo folia już trochę zmatowiało (2 lata używania).

- jak się ta folia trzyma na tych obłych krawędziach ekranu? Pewnie nie dochodzi do krawędzi, a przez to średnio ładnie wygląda

- nie ma żadnego zlewania się pikseli, elegancko i z poślizgiem :muqq:

- owszem, nie dochodzi całkiem do krawędzi, ale da się przeżyć - a chyba nie ma folii która by to wymaganie spełniała (na HOX'a oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to mój piąty telefon z folią od Brando. Zawsze byłem zadowolony z jakości oraz dopasowania folii tej firmy.

Jednak z wersji do HOXa jestem najmniej zadowolony. Folia nie jest idealnie dopasowana, z każdej strony mam około 2-3mm odstępu. Spowodowane jest to chyba tą wypukłością na bokach ekranu (pewnie nie idzie tego "przeskoczyć" w produkcji). Robi trochę 'wiejskie' wrażenie przy wyłączonym telefonie, jednak folia jest bardzo cienka, przejrzysta i aż tak się to nie rzuca w oczy.

Lepiej się też przesuwa palcami po ekranie mając ją założoną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie doszła do mnie folia Brando. I mam pytanie bo brakuje nie na szerokości a na długości folii. Też macie gdzieś o 4-5 mm za krótką?? Bo nie wiem czy to reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi