Skocz do zawartości
Furin

Zabezpieczenie Gorilla Glass 2 w One X → Folie

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę poprzednie moje telefony: Iphone, Motorola Atrix, Motorola Photon, Galaxy Nexus. Muszę stwierdzić, że HOX pod względem zabezpieczenia ekranu wypada wśród w/w najgorzej. Nigdy nie stosowałem żadnych folii i nie było najmniejszych nawet rysek na ekranie. W przypadku HTC brak folii, to błąd. Telefon używany w dobrych warunkach, noszony w pustej kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm ja także nie uważam foli czy futerałów ;) telefon mam kilka miesięcy, noszę w kieszeni, kilka razy spadł na panele, w samochodzie w trasie leży w półce bez uchwytu, póki co z ekranem nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też macie tak że folia oryginalna z HTC nie przykleja się na kantach telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Thorns

Tak jak w poprzednim telefonie SGS2 używałem folii na ekran, to z HOX'em sobie darowałem, po 3 miesiącach i tak nie ma ani jednej ryski a nosze na co dzień w kieszeni kurtki/spodni, bylem z nim nad morzem /plaża/ i jest ok , jedyne co mam to etui Nillkin'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up:

Sprawdzałeś folię Nillkina z zestawu? jest idealnie dopaowana?

Notatka od Moderatora: Smogg
    wykrzyk.png Na forum nie cytujemy postów, na które bezpośrednio odpowiadamy.
    Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem tego niki coś tam z folią i dostałem folie dopasowaną na iphone <_<

Tak, że polecam do etui dokupić od razu inną folijkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok3m

ja także używam obudowy nillkin, choć wolał bym telefon bez obudowy bo jednak zupelnie inny komfort ;) mimo wszystko obudowa jest w porzadku, folie ktora byla w zestawie od razu wywaliłem, uzywam teraz brando ultraclear i jest ok ale zadna folia nie bedzie dopasowana idealnie pewnie przez delikatna krzywizne ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj one x po dwóch dniach użytkowania wylapal ryse na wyświetlaczu.... Trochę mnie to zdziwiło, kupiłem folie zaag i jest idealna, wcześniej na iphone uzywalem wrapsola i aplikacja była nieporównywalnie gorsza. Zag super sie zakłada, żadnych bombli, wyświetlacz nie stracił na jakości, jedynie co przeraża to cena....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podesłać fotkę? Jak jest na rogach, folia dochodzi do krawędzi szkła czy jest jakiś odstęp?

Swoją drogą ta Gorilla Glass to ściema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rc-men

Ma ktoś może folię PURO? Jakieś opinie na jej temat ktoś posiada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi