Skocz do zawartości
Furin

Zabezpieczenie Gorilla Glass 2 w One X → Folie

Rekomendowane odpowiedzi

Ta folia co podał kolega powyżej czyli 3mk antiglare oraz 3mk shield to folie, które jak nakleisz na środku to masz luzu po bokach około 0,4 cm. Może nie zawija się na bokach ale za to wygląda mega buracko ( "2 szt dopasowanej na wymiar folii"-tak jest w opisie::/) ......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz pytanie ... co wygląda bardziej "buracko"

Folia która kończy się kilka mm od brzegu czy folia która na tym brzegu jest niedoklejona ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casoni
    Doradzi ktos konkretnie folie ktora jest odpowiednio mniejsza zbey nie odklejala sie na bokach? Kazdy na allegro pisze ze wszystko cycus, a wiemy ze potem koncowki sie odklejaja. Wole juz zeby byla mniejsza. Wie ktos, kupował ktoś jakas konkretną i ma pewność ze jest mniejsza? (nillkin takowy był ale troszke mi sie juz zrysowal) Z góry dzięki!

Pisałem wyżej, że folia ZAGG Invisible Shield leży idealnie, pokrywa całe szkło i się nie odkleja na bokach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A teraz pytanie ... co wygląda bardziej "buracko"

Folia która kończy się kilka mm od brzegu czy folia która na tym brzegu jest niedoklejona ?

Pozdro

Jakbyś czytał dokładnie posty to byś wiedział co wygląda mniej "buracko".

Folia oryginalna htc o której pisałem na poprzedniej stronie leży super oraz folia ZAGG o której pisał casoni :hyhy:

Więc nie trzeba brać jakiegoś syfa na 3/4 ekranu tylko dlatego żeby się nie zawijała na bokach:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem Invisible SHIT. Dziękuje. Postoję. Hamowała ruchy palcem była podgumowana i po pewnym czasie cała pożółknięta... za 100 zł nie warta. Wole miec nieco mniejszą. ;) I jeszcze ten spray... Elektronika + wilgoć nigdy nie są dobrą parą.

Tak czy siak dziękuję za rady. (Keep Calm and Carry On) ;)

Edytowane przez Krzysiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doradzi ktos konkretnie folie ktora jest odpowiednio mniejsza zbey nie odklejala sie na bokach?
    Ta folia co podał kolega powyżej czyli 3mk antiglare oraz 3mk shield to folie, które jak nakleisz na środku to masz luzu po bokach około 0,4 cm. Może nie zawija się na bokach ale za to wygląda mega buracko ( "2 szt dopasowanej na wymiar folii"-tak jest w opisie::/) ......

Reasumując:

Krzysiec prosił o MNIEJSZĄ folię. Taką mu poleciłem. Dopasowaną najbardziej jak to tylko możliwe, jesli chodzi o POLIWĘGLAN (folia - NIE guma).

@chaos666 - dziękuję za uzmyslowienie mi, że poleciłem Krzyscowi mniejszą folię, o której podlinkowanie przecież prosił.

Szkoda, ze co do wielkosci już mijasz się z prawdą. 3mk margines ma jedynie z lewej i prawej strony (inaczej się tego zrobić nie dało), od góry i dołu spasowanie jest - rzekłbym - idealne.

Folia prezentuje się bardzo dobrze, a jeszcze nikt nie uraczyl mnie "buraczaną" opinią na jej temat - do tej pory wszyscy byli pod wrazeniem matowego ekranu.

Edytowane przez endriu1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiec pisał "Doradzi ktos konkretnie folie ktora jest odpowiednio mniejsza zbey nie odklejala sie na bokach?"

Pisał tak bo jest przekonany że tylko mniejsza nie będzie się odklejać:facepalm:

Piszesz"Szkoda, ze co do wielkosci już mijasz się z prawdą. 3mk margines ma jedynie z lewej i prawej strony (inaczej się tego zrobić nie dało), od góry i dołu spasowanie jest - rzekłbym - idealne.

Przecież wyraźnie napisałem że ma luzy po bokach 0,4cm (jest wyczuwalna pod paluchami i widoczna, bo nie pokrywa boków o których pisałem-stąd ten "buracki wygląd:p.

Pisałem też że nie trzeba być skazany na taki wygląd ekranu jak wyżej, bo są folie co pokrywają cały ekran.

Jedną z nich jest oryginalna htc SP-P730 .:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ale naprawde nie ma o co wojować ;) Otrzymalem rozne propozycje, w tym tez takie, o ktore mi chodziło (łącznie z ich konsekwencjami wyglądu) Za wszystkie jestem wdzięczny i chyba nie ma sie o co spierac ;) Pozdrawiam. Zakupu juz dokonałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnim

Polecam 3MK, miałem ją w arc S, mam teraz w hoxie i jest super. Po pierwsze jest śliska, po drugie banalnie się aplikuje, po trzecie jest tania :)

Kupiłem jakis czas temu tą oryginalną od HTC i nie udało mi sie jej idealnie nakleić ( pecherzyki i takie tam), wiec poszła do kosza.

3mk zaaplikowałem błyskawicznie, w połaczeniu z casemate wyglada bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi