Skocz do zawartości
aoyue

Kabel do podłączenia pod telewizor LCD

Rekomendowane odpowiedzi

aoyue

Czy jest możliwe podłączenie telefonu do telewizora LCD ?? :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Telefon nie jest do tego przystosowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy

a ja mam takie pytanie, znalazłem na allegro taki kabel: KABEL TV OUT SAMSUNG S8500 WAVE i9000 GALAXY S ... (1292352145) - Aukcje internetowe Allegro pisze że obsługuje I5700 pod względem dźwięku. A jeżeli chodzi o udostępnienie obrazu na TV to jest to sprawa oprogramowania czy jakiegoś podzespołu w telefonie? Bo całe zadanie jest realizowane przez gniazdo jack?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalna głupota w tej aukcji. Z jednej strony jest zdjęcie kabla który się wpina jackiem do telefonu ( a z tego co wiem, to nie ma w telefonie video-out na gnieździe słuchawkowym) a nizej jest rysunek, ze taki kabel jes wpiety pod gniazdo uniwersalne..

Jesli nie masz co zrobic z 15zł+przesyłka to mozesz kupic, ale to NA PEWNO nie bedzie działac.

Pozatym spica nie ma na żadnym gnieździe sygnału video-out

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gniazdo jack DZIAŁA jako wyjście TV w Galaxy S, więc jeśli Spica ma taką możliwość, to na pewno będzie to działać. Nie musi być to nawet kabel od Samsunga. Ja podpinałem kablem TV od Nokii N95 i też działało. I to na telewizorze LCD, tyle że po prostu nie w jakości HD, ale gorszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mck964
    Gniazdo jack DZIAŁA jako wyjście TV w Galaxy S, więc jeśli Spica ma taką możliwość, to na pewno będzie to działać. Nie musi być to nawet kabel od Samsunga. Ja podpinałem kablem TV od Nokii N95 i też działało. I to na telewizorze LCD, tyle że po prostu nie w jakości HD, ale gorszej.

Będzie działać ale TYLKO DŹWIĘK tak jak to zostało napisane w aukcji

i5700 nie ma możliwości podania sygnału video na telewizor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy
    Będzie działać ale TYLKO DŹWIĘK tak jak to zostało napisane w aukcji

i5700 nie ma możliwości podania sygnału video na telewizor

ok dzięki za odpowiedź, ale jestem ciekaw co jest odpowiedzialne za przesyłanie sygnału obrazu na telewizor, jakieś oprogramowanie czy jakiś podzespół telefonu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kabel nie będzie działał do spicy. Jest napisane z jakimi telefonami będzie współpracował:

kabelj.jpg

Nie jest wspomniane nic o I5700. Możliwe, że dźwięk będzie przesyłany, lecz obraz już nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMFG! :facepalm1:

Czy Ty w ogóle przeczytałeś tekst na wstawionym przez siebie screenie? :suchy:

Przecież jest jak BYK napisane, że pasuje do (czwarty wymieniony model) i5700 Galaxy - czyli Spica... a później ponownie jak BYK jest napisane, że "Funkcja audio działa w każdym z w/w (może dla wyjaśnienia - WYŻEJ WYMIENIONYCH) modeli."

Mam nadzieję, że już każdy rozumie o co chodzi bo widzę, że było cieżko :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x