Skocz do zawartości
gawoor

Pokrowce , kabury z magnesem , mit czy prawda?

Magnes ma wpływ na telefon?  

82 użytkowników zagłosowało

1. 1. Magnes ma wpływ na telefon?

• Tak (napisz w temacie jaki )
        19
      • Nie
        27
      • Nie wiem
        36

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczu

Czy ktoś znalazł gdzieś kaburę pasującą do naszego telefoniku, która nie ma magnesu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może być problem, troche szukałem, i jeśli bez magnesu to nie mają wszystkich otworów lub jakies silikonowe... możesz kupic z magnesem, jesli masz troche zdolnosci manualnych i pensete, mozesz zrobic małe nacięcie, i wyciągnąć magnesy :D , ja tak zrobiłem i jest ok, musisz jeszcze założyć jakąś elegancą czarną gumke by kabure zamykac i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geppi
    ktos miał ten pokrowiec? ETUI TOP PRESTIGE PION SAMSUNG i5700 GALAXY +FOLIA (1222689404) - Aukcje internetowe Allegro

jak se sprawuje? magnes oddziaływuje?

Mam dokładnie ten sam. Magnes wypływa na działanie „kompasu” Sam pokrowiec taki sobie, ale czego spodziewać się za 12 zł. Osobiście wydłubałem magnes, i przyszyłem rzepa + zrobiłem na tym „dzyndzlu do zamykania” nacięcie żeby dało się podłączyć słuchawki. I ogólnie jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaczu

Dorwałem pokrowiec bez magnesu, według mnie kompas działa dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romman
    ktos miał ten pokrowiec? ETUI TOP PRESTIGE PION SAMSUNG i5700 GALAXY +FOLIA (1222689404) - Aukcje internetowe Allegro

jak se sprawuje? magnes oddziaływuje?

też go mam - nie jest idealny i de-facto po kilku miesiącach magnes sam odpadł. Przymocowałem go taśmą, bo fajnie mieć magnes ze względu na wygodę. Nie widzę złego wpływu, ale może dlatego, że nie korzystam z dobrodziejstw kompasu. Nie wiem co o tym myśleć. w sumie nawet bez magnesu futerał chroni telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D2mian

U mnie telefon wariował jak używałem kabury z magnesem (zjadało mi baterię, sam się zciszał itp.) Od kiedy przestałem używać kabury z magnesem dolegliwości ustąpiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZDECYDOWANIE ODRADZAM KABUR, ETUI Z MAGNESEM

Zakupiłem etui do Samsung Galaxy Note 3 typu slim za magnesami firmy Case - Mate cena prawie 120 zł

wydawało się ok do czasu, RYSIK przypisany do galaxy przestał pisać w miejscu w którym magnes dotykał ekranu!!!!!!!!!!!

Najpierw myślałem że to sprawa kalibracji itp. Po wyjęciu z etui wszystko wróciło do normy.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM KABUR, ETUI Z MAGNESEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

Zauważyłem że za każdym razem kiedy odkładam telefon do kabury kompas się ostro rozkalibrowuje. Bez kabury z magnesem praktycznie nie muszę go ponownie kalibrować. Rzadko jednak używam kompasu - a kabur z magnesem codziennie bo są bardzo wygodne i nie zauważyłem innych problemów z moimi telefonami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi