Skocz do zawartości
jarekcom

HTC Media Link HD - brak połączenia z telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od kilku dni nie mogę sobie poradzić z połączeniem HTC Media Link HD z moim HTC One X. Niby wszystko robię zgodnie z instrukcją, tj.po podłączeniu urządzenia do sieci i poprzez HDMI do TV, telefon poprzez WiFi wykrywa je, ale po długim okresie łączenia i próbie konfiguracji dostaję komunikat, że telefon nie może połączyć się z urządzeniem.

W telefonie na liście urządzeń WiFi, HTC Media Link HD pojawia się w zasięgu, ale jest zabezpieczona za pomocą protokołu WPA. Sprawdzałem na opakowaniu oraz na samym urządzeniu i nigdzie nie znalazłem żadnego hasła ani adresu MAC urządzenia, które mógłbym wpisać do telefonu i dzięki temu łączyłby się z nim automatycznie po jego wykryciu. Może nie jest to potrzebne?

Na kilkadziesiąt prób udało mi się "sparować" urzedzenie z telefonem może dwa razy po ok.5-10 minutowej trwającej automatycznej konfiguracji urządzeń. Próba ponownego "sparowania" i obejrzenia zdjęć już się nie powiodła. Dziwne, że raz działalo, a raz nie.

Czy ktoś z Was używa HTC Media Link HD i może m podpowiedzieć co robię nie tak. Teoretycznie nie powinno być w całej konfiguracji żadnego problemu, a jednak ...

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Również mam podobny problem. Po automatycznej konfiguracji telefon (HTC One) nie może się połączyć z ML. Dodatkowo wyskakuje kominkat o konieczności aktualizacji oprogramowania, ale podczas pobierania pojawia się błąd lub kolejny komunikat że oprogramowanie jest aktualne (mimo że nie pobrało nic).

Czy może udało się jakoś rozwiązać ten problem ?

Bedę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi