Skocz do zawartości
danielkl

Podstawka z funkcja ladowania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umywa się do CREXP2BK o której wspomniał danielkl.

danielkl Jeśli dobrze zrozumiałem, to wraz z tą stacją dokującą dostajemy zmodyfikowaną tylną obudowę a w niej zagnieżdżoną na stałe baterię?

Jeśli tak to ciekawe jak ma się sprawa estetyki.

Cena bardzo przyzwoita - 140zł.

PS. Jak ktoś będzie zamawiał, to ja się podpinam :)

Edytowane przez wingerman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crunch

posiadam podobna lecz za telefonem mam jeszcze miejsce na batere dodatkowa ze moze sie ladowac jeszcze :) jak bede micl chwile i jacys chetni beda moge pstryknac jakas fotke :) a poza tym no nie wygodne to jest ze stacja ladujaca w tel jesn na goze wiec ten kabelek ehh... a poza tym ladnie sie prezentuje na biurku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    posiadam podobna lecz za telefonem mam jeszcze miejsce na batere dodatkowa ze moze sie ladowac jeszcze jak bede micl chwile i jacys chetni beda moge pstryknac jakas fotke a poza tym no nie wygodne to jest ze stacja ladujaca w tel jesn na goze wiec ten kabelek ehh...
    i dlatego właśnie powodu podstawka CREXP2BK bije WSZYSTKIE inne jakie są na rynku :)

Kliknijćie na obrazek i zobaczycie o co w niej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crunch

no to się zebrałem no i strzeliłem foto mojej stacji dokująco ładującej końcówkę można do ładowarki

podpiąć lub do kompa przez USB z tyłu miejsce na dodatkowa baterie do ładowania no jedynie ten kabel

kiczowato wygląda no ale cóż a w tle kubeczek z androida :)

stacjaw.jpg

:cool::cool::cool:a:Da:Da:Pa:P

Edytowane przez crunch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no jedynie ten kabel

kiczowato wygląda no ale cóż

No właśnie, wolałbym uniknąć stwierdzenia "ale cóż" i mieć możliwość ładowania X10 bez otwierania klapki USB.

Właśnie z tego powodu skupiam moje zainteresowanie na stacji dokującej CREXP2BK

44701894.th.jpg 33561832.th.jpg 53211178.th.jpg 86624337.th.jpg 12951119.th.jpg

A tu link do większych zdjęć.

.

Edytowane przez wingerman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    crunch

wole kabelek podłączać i mówić no cóż tak to trzeba tel wyłączyć rozebrać nie chciało by mi się a po kilkunastu no może więcej takich użyciach ciekawe jak będą wyglądać zaczepy z klapki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wole kabelek podłączać i mówić no cóż tak to trzeba tel wyłączyć rozebrać nie chciało by mi się a po kilkunastu no może więcej takich użyciach ciekawe jak będą wyglądać zaczepy z klapki
    Nie, nie... mylisz się. Ta klapka jest w komplecie ze stacją dokującą i jest w nią wbudowana bateria. Jednorazowo zakładasz tę nową tylną pokrywę z wbudowaną baterią na telefon a oryginalną klapkę i baterię chowasz do szuflady.

Na pierwszym zdjęciu możesz zobaczyć jak wtedy wygląda tel od tyłu. Poza brakiem znaczka SE ma dwa małe "piny" poprzez które jest ładowany.

Mam nadzieję, że opisałem to w miarę jasno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi