Skocz do zawartości
bartus89

Problem z GO SMS Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z GO SMS Pro. Otóż przeniosłem się z standardowego ROMu od Google na najnowsze MIUI. Mam jednak problem z aplikacją GO SMS Pro. Po wczytaniu kontaktów na GO Chat, nie mogę wysyłać bezpłatnych wiadomości, otóż nawet po wpisaniu tekstu nie ma możliwości wysyłania wiadomości poprzez przycisk GO. To samo się dzieje, jeżeli kontakt jest zsynchronizowany z numerem telefonu. Normalnego SMSa można wysłać, lecz po kliknięciu na ikonkę GO nie przełącza się do trybu wiadomości GO Chat.

Jakieś rady, bo jest to męczące zwłaszcza, że nie można wysyłać bezpłatnych wiadomości. Prosiłbym o jakieś rady.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popraw temat, tak by wprowadzał w temat. Słowo problem, zbyt wiele ze sobą nie wnosi.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ściągnięciu z Google Play aplikacji GO Sms Pro mam problem z Go Chatem. U danej osoby z mojej listy kontaktów, która również korzysta z GO Chatu, gdy jest dostępna widnieje napis Online. Problem tkwi w tym, że mimo, iż jest online i wpisuję wiadomość aby wysłać ją poprzez Go Chat, nie podświetla się do wysłania przycisk GO - krócej - nie mam możliwości wysyłania bezpłatnych smsów poprzez Go Chat. Jeżeli dodam kontakt do prywatnej skrzynki błąd ten znika, natomiast w pozostałych przypadkach się nie da. Można to jakoś rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi