Skocz do zawartości
onlylol

[JB:CM10:Hybrid] ParanoidAndroid 4.1.1 [07.09.2012]

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoid Android 2.0

post-123453-14255709834864_thumb.png

Jeśli mam być szczery, to nie jest to w ogóle tryb tabletowy, ROM nie ma nic do czynienia ze śmieszną edycją pliku build.prop.

To jest pierwszy i zarazem jedyny ROM oferujący prawdziwy tryb Hybrydowy.

Ten system pozwala Ci dopasowywać rozmiar i projektować każdą aplikacje, każdy widget a nawet komponenty systemowe.

Pamiętaj, android jest zbudowany z modułów, wszystko jest aplikacjami: Lockscreen, pasek nawigacji, dialer, wyskakujące okienka, klawiatury, widgety no i oczywiście zwykłe aplikacje.

Zależnie od urządzenia na którym działają, aplikacje mają możliwość przełączania się pomiędzy różnymi wyglądami.

Takie działanie może zapewnić użytkownikowi całkowicie nowe wrażenia gdyż wiele aplikacji przeistoczy się na lepsze.

Teraz do każdego, jakiego chcesz, elementu wybierz tryb (PhoneUI, Phablet/Nexus-7UI, TabletUI) i/lub jego wielkość.

Jesteś całkowicie niezależny od systemowego DPI które działa idealnie w każdej wybranej wartości.

Nie musisz uruchamiać ponownie swojego telefonu aby zastosować nową wartość DPI, tak samo jak nie jest to konieczne przy większości ustawień.

Nie będziesz cierpiał z powodu miliardów powodów które normalnie trapią Cie po wybraniu trybu tabletowego w build.prop.

Twój market, telefon, etc. będą działać, aplikacje nie będą się kurczyć dopóki sam ich do tego nie zmusisz.

Ten projekt całkowicie odmieni Twój telefon, ale zachowa jego estetykę i poczucie mobilności.

Moje tłumaczenie, źródło:

Paranoid Android - Home

Screeny zrobione przez: brajesh.sharma87

post-123453-14255709835279_thumb.png

post-123453-14255709835761_thumb.png

post-123453-14255709836194_thumb.png

DOWNLOAD:

ParanoidAndroid JB Builds (Bieżąca Wersja: 2.1 Budowana ze źródeł), Defy i Defy+

JB minimal gapps

JB full gapps

Kernel DEFY (MB525)

Kernel DEFY+ (MB526)

INSTRUKCJE:

0. Zrób backup swojego systemu

1. Wipe data/factory i cache

2. Wipe dalvik cache

3. Wgraj ROM

4. Wgraj Gappsy

5. Wipe data/cache

6. Reboot

WSKAZÓWKI:

-Wejdź do ustawień paranoidandroid -> konfiguracja -> wybierz 'tablet mode'

-Wejdź w ustawienia sustemu -> navigation bar -> wybierz 'navigation bar'

-Kiedy używasz aplikacji pełnoekranowej wybierz "expand desktop" poprzez wywołanie 'power menu' (przycisk włączania telefonu)

Piękno tego ROMu leży w jego możliwościach konfiguracji, im więcej będziesz eksperymentował z ustawieniami, tym lepszy będzie efekt końcowy.

BŁĘDY:

Radio FM (wkrótce będzie naprawione)

Wskaźnik baterii co 1 % - będzie działało w następnej wersji

PODZIĘKOWANIA:

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla brajesh.sharma87 za pozwolenie założenia tematu na tym forum i oczywiście za wspaniały system na naszą Motke :)

do tego: Specjalne podziękowania dla Quarx'a i Kayant'a.

Za ogólną pomoc : cdesai, m11kkaa, gokussjx, scott.hart.bti, skeevy420

D4rKn3sSyS, molesarecoming i inni członkowie teamu ParanoidAndroid

ldiomedi za zdjęcia

NIE BIORĘ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE USZKODZENIE TWOJEGO TELEFONU - WGRYWASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ode mnie:

Oczywiście nie jestem autorem tego ROMu, bazowałem na temacie z forum XDA, wszelkie tłumaczenia są mojego autorstwa, uzyskałem zgodę autora systemu na założenie takiego tematu, będę aktualizował go na bierząco.

Oryginalny temat: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1748512

post-123453-14255709836921_thumb.png

post-123453-14255709837162_thumb.png

post-123453-14255709837491_thumb.jpg

Edytowane przez onlylol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Piwo za to, że ktoś w końcu zalożył jakiś ładny i sensowny temat w tym dziale! Obyś go tylko nie olał po 2 dniach!:)

Proponuję dodać linki do Gappsów i kernela żeby wszystko było w 1 miejscu :)

Czekam na opinie jak to się ma do wydań JB czy ICS "czystych" pod względem np płynności, błędów itp, ktoś powie? ;)

Pozdrawiam i jesczez raz gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :) Dodałem link do kernela i do pełnych gappsów. Co do płynności to używam go od paru godzin i muszę przyznać że działa tak samo, lub nawet troche lepiej, jak najnowszy build Quarxa. Osobiście polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Zainstalowałem i ... brak podświetlania przycisków :-( , i strasznie muli :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłeś full wipe? U mnie chodzi jak marzenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Vipe ... przed i po, kolor soczewki ma tu znaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinna mieć ona wpływu jeżeli chodzi o wydajność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Teraz jeszcze gorzej :mad: druga instalacja pełny vipe, wgrany kernel i reszta plików i niby działał szybciej ale całkowity brak GSM :mad: przywróciłem z backupu MC10 Quarxa i to samo brak GSM !!! teraz wgrywam Froyo z fsb i zobaczymy czy "uwaliłem" fona :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, nie denerwuj się, bo popełniasz błędy jak mc=cm i fsb=sbf. Raczej nie uwaliłeś, po wgraniu napisz co i jak. Jeśli udało ci się froyo wgrać to cofnij roota i spróbuj na gwarancję oddać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale ... padła karta SIM dzisiaj wymieniłem na nową i śmiga na razie na CM10 :cool:

A i sorki za literówki :facepalm3:

Froyo wgrałem choć były problemy, ale pobrałem najnowszą wersję RSDLite i poszło, potem przywróciłem backup CM10 i jest spokój.

Edytowane przez leonov
    Update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi