Skocz do zawartości
iceman58

video prezentacja x 10 opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie co myślicie o video prezentacji na temat x 10 i rzetelności opini na temat x 10.

Założyłem ten temat żeby napisać prawdę o x 10 a nie wynwjdawać w nim samych problemów co robią nie którzy na forum i dać prawdziwy obraz tel przyszłych posiadaczy fakt tel nie jest doskonały ale pokazie mi model z adroidem 1. 6 który by tak się sprawował jak x 10. Porównywanie go jak narazie do motoroli z systemem 2. 1 jest moim zdaniem śmieszne jak kwestia etui i klapek które rzekomo odpadają, problemy z WiFi., wyświetlaczem, bateria, sms, wyłączania się to dla mnie jako posiadacza x 10 abstrakcja. Większość tych problemów wynika z nieudolnego posługiwania się telefonem, instalowanie zbędnych programów złych ustawień lub niedopracowania systemu 1. . Co sądzie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgdzę się z Toba kolego. Prezentacja telefonu X10 na tej stronie jest - śmieszna i to bardzo lekko powiedziane. W filmie nie zostały przedstawione najwazniejsze cechy telefonu. A wady własnie o ktorych wspomniales sa spowodowane złym uzytkowaniem lub poprostu nie umijetnym obslugiwaniem telefonu.

1. bateria - naprawde przecieram oczy gdy ktos pisze ze bateria trzyma mu 6 godzin - zaopatrzcie sie w programy zabijajace procesy, zrobcie aktualizacje softu do 026

2. oslonka od USB - dla mnie to plus, jak by to wygladalo gdyby byla ona odslonieta. Nie urywa sie bo zaczep jest gumowy a nie tak jak w innych telefonach plastikowy i sie ukrusza

3. problemy z WiFi - chyba ktos byl bardzo daleko od nadajnika albo na zepsuty swoj router

4. wyswietlacz - nie wiem co z nim nie tak

5. sms ? sms poup.

6. wyłaczania sie - nie spotkalem sie z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quiner

iceman na moderatora ! ! ! :D

zgadzam się w 100%. zdarzają się problemy z xperią, ale tych "stereotypowych" jeszcze nie widzałem. Lektor w filmiku zachowuje się jakby nie miał tego telefonu nigdy w ręku. No błagam, odpadająca zaślepka złącza USB... Wyświetlacz to nie jest AMOLED, ale ja wole mieć gorszą czerń, niż beznadziejną widoczność*w słońcu. Odnośnie baterii zgadzam się z przedmówcą. Problemy z wifi faktycznie występowały, ale chyba tylko w jakiś pierwszych egzemplarzach. W ogóle widać, że facet podszedł do tego telefonu ze złym nastawieniem. Porównianie 2.2, czy 2.1 z 1.6 nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bory

Ja nie wiem jak to jest, że każdy kto recenzuje ten telefon podchodzi do niego jak by miał on być najlepszym na świecie, a nie jest. Każde urządzenie czy to pralka czy lodówka czy nasza X10 ma wady i zalety, i nikt na tym naszym padole nie wymyślił jeszcze nic takiego co by przypadło wszystkim do gustu.... No tak się nie da po prostu. Wszyscy nabywcy chyba wiedzieli co kupują.... a jak nie to już ich problem.

Ja przed zakupem dokładnie sprawdziłem co telefon potrafi i z czym wiąże się użytkowanie androida (mój pierwszy) i wybrałem to co było THE BEST na moje możliwości finansowe. Zdaje sobie sprawę że są lepsze telefony ale ja mojej X10 już nie oddam. Jest dla mnie jak Brat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyszła 3 cześć wersja sofu 1.0.14 co ja będę więcej pisał cała ta recenzja nadaje się do kosza jeżeli była robiona na tym sofcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quiner

Kurczę, chyba normalnie napiszę do redakcji android.com.pl anonimowego maila z pogróżkami... Przecież to normalnie już jest nie ludzkie i na pewno nie andoridowe. Ludzie, co się z wami stało. Jeszcze niedawno zachwycaliście się G1, a teraz w takim świetnym telefonie, jakim jest X10 potraficie wytknąć tylko wady (o tym, że one są bezpodstawne to już nie wspomnę). Lektor zachowuję się, jakby miał jakąś osobistą urazę do Xperii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ann

Część 3 to już przesada, jestem bardzo poirytowana tym co tam zobaczyłam i usłyszałam w sumie to ten człowiek nie powiedział nic dobrego na SE X10 no może że to ferrari wśród innych telefonów jeśli chodzi o wygląd...

Uważam że ta opinia którą wygłosił jest nie obiektywna i przez to ludzie są wprowadzeni w błąd, szczególnie nowi nabywcy.

Zawiódł mnie android.com.pl że pozwolił taką recenzje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się to jakieś przegięcie jest. Brak mi słów.

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    larm82

Jak można mówić o rozmytych zdjęciach z X10-tki ,nie pokazując żadnego sampla foto.Może jest to subiektywna ocena recenzenta,ale za to bardzo nieżetelna.Jak można robić recke telefonu, na sofcie który doczekał sie już 3-ech aktualizacji.Nie trzeba robić recenzji X10 żeby dojść do wniosku że Andek 1.6 jest wolniejszy od 2.1 czy 2.2.A opowieści typu że telefon gubi zasięg lub powinien być chudszy,świadczą tylko o profesjonaliźmie autora testu.Ja z zasięgiem nigdy nie miałem problemu,i nie przypominam sobie aby nawet na tym forum ta kwestia była poruszana.Moge natomiast zgodzić się z recenzentem, że grafika autorskiego kalkulatora jest brzydka,ale z drugiej strony od czego są alternatywne aplikacje w Markecie.Nie twierdze że Xperia nie ma wad.,ale te przedstawione przez autora testu są chyba najbardziej niedorzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ann

Koleś zapewne miał kartę z Cyfrowego Polsatu i dziwi się że zasięgu nie ma :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi