Skocz do zawartości
Trin

Nowa 100% oryginał obudowa panel HTC Sensation XE - UWAGA NA PODRÓBY!

Rekomendowane odpowiedzi

Trin

Z racji tego że moja tylna pokrywka od HTC S jest już lekko sfatygowana postanowiłem wyposażyć sój fon w coś extra ;)

Na allegro znalazłem taką oto aukcję ->nowa-100-oryginal-obudowa-panel-htc-sensation-xe; tutaj screen na wypadek gdyby coś znikło w czeluściach internetu -> KLIKEN MACHEN

Jak zapewne zauważycie opis, zdjęcia i cena mówią wyraźnie że dostajemy produkt oryginalny cud miód i orzeszki :muqq:

Tymczasem w paczce przyszło coś takiego co nawet nie leżało w magazynie obok oryginalnej klapki

1.widać brak uszczelnienia wokół obiektywu

IMAG0339.jpg

2.ups lekka obcierka w produkcie nufka sztuka nieśmigana

IMAG0341.jpg

3. ooo cos odstaje ... no niemożliwe przecież jeszcze w dniu wysyłki wszystko było OK

IMAG0345.jpg

4. i najlepsze na deser ....

IMAG0342.jpg

Telefon do sprzedawcy który zaproponował mi abym zrobił zdjęcia i opisał mu problem :rotfl: ....to oni odpowiedzą w przyszłym tygodniu. :muqq::facepalm::rotfl: i podejmą decyzję.

Nie zwariowałem :idiota: jeszcze aby iść na taki układ.

Puenta ....

Na szczęście zorientowałem się w porę. Na szczęście sprzedawca był z Warszawy. Na szczęście mogłem pojechać od razu.

Niestety każda z pokazywanych klamek w sklepie była w podobnym stanie.

Zabrałem kasę i tyle mnie widzieli.

PS jak ktoś wie gdzie można kupić ORYGINALNĄ tylną klapkę do HTC Sensation XE w kolorze białym będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zamówić u operatora u którego masz umowę bądź w oryginalnym punkcie htc. Są takie w warszawie

Wysłane z mojego Galaxy S2 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin

NO właśnie szukam ...

Wnerwiające jest to że piszą oryginalne ... Kupujesz i okazuje się że to shit jakich mało :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest cena klapki + zamówienie u HTC ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź na stronie producenta ewentualnie skontaktuj się z działem serwisowym

Wysłane z mojego Galaxy S2 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A już chciałem u niego kupić stację dokującą do mojej XE. Dzięki za ostrzeżenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trin
    Rodzaj komentarza: Negatywny

Treść komentarza:

"Zdecydowany negatyw. Kupujący zwrócił przedmiot, z którego był niezadowolony.

Zwróciliśmy mu pieniądze i natychmiast otrzymaliśmy niezbyt pochlebny komentarz + próbę oczernienia naszej firmy w sieci."

No jasne jeszcze powinienem podziękować sprzedawcy że próbował mnie oszukać :rotfl:

no i te literówki OMFG ... dramat normalnie ;-)

przy okazji kłania się art. 305 ust. 1

Edytowane przez Trin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

art 305 ust 1 ale czego?? A co napisałeś w komentarzu? Jak oglądałem kiedyś u niego klapkę od XE ale ciemną to moim zdaniem oryginalna była...

Gość pisząc "niezadowolony" LEKKO minął się z prawdą bo powodem zwrotu była niezgodność towaru z umową czyli podróbka:E

A fakt klapka delikatnie mówiąc to lipa, szkoda, że do komentarza choćby zdjęcia dołączyć nie można, rozwiało by to liczne wątpliwości:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Ustawy z dn. 30 czerwca 2000 r. o prawie własności przemysłowej.

1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi