Skocz do zawartości
AdrianZ

Oficjalny ICS 4.0.4 dla Galaxy R

Rekomendowane odpowiedzi

Maxym

W kazdym razie objawy tego są dośc dziwne gdyż przed chwila wrzuciłem jeszcze raz ICS-a i tym razem nie laguje w ogole :zdziwko:

Tak się zastanawiam czy sposób na szybkiego roota ICS znany z S2 i Note zadziałałbym także w i9103. http://forum.android.com.pl/f168/root-ics-rootowanie-bez-fleszowania-kernela-i-bez-koniecznoa-ci-poa-ae-czenia-z-pc-148846/ Poki co niehce wgrywac innego Kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ja poczatku rootowalem bez zmiany kernela. Paczka z rootem i jazda . Tak samo ja root wycieku ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniło się coś? Mój kies nadal nie widzi aktualizacji, z tego powodu chce wgrać inaczej. Który stockowy rom jest najnowszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic sie nie zmienilo i nie bedzie JB. Wgrywaj austriaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maro78

Witam.

Zauważyłem, że pojawił się polski rom. Wgrywał już ktoś i może powiedzieć czy są z nim jakieś problemy ? Interesuje mnie między innymi czy też są takie problemy jak zdaje się w szwedzkim romie, że zajmuje prawie całą pamięć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sorgal

Witam, ja juz flashowalem polski rom, no i jezeli chodzi o dzialanie to nie widze zadnych roznic w codziennej pracy w stosunku do Austriaka,

-nie ma brandu wiec nie musisz palowac sie z usuwaniem recznie tych smieci z 3mobile,

-jest swype :)

-u mnie nadal problem z trybem wyswietlacza, samoczynnie przelacza sie z wybranego (FILM) na najbardziej nasycony (DYNAMICZNY) pomomo tego ze w ustawieniach nadal zaznaczony jest ten, ktory wybralem i tak wiem ze zatwierdza sie ptaszkiem na gorze a nie wychodzi przyciskiem wstecz :P. Juz sie do tego przyzwyczailem, problem nie wystepowal tylko w 2.3.6 austria, customow nie uzywam wiec nie wiem

-zuzycie ramu u mnie w granicach 450mb, nie odwiedzam menadzera i nie czyszcze co 5 sek pamieci wiec wszystki co uruchomie pracuje w tle

jednym slowem dziala wszystki tak jak powinno, szkoda tylko ze taka stypa na forum a propo naszego fona ;(

Edytowane przez sorgal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No troche malo ludzi ma ten fonik a taki fajny on jest ze jak na razie alternatywy i tak nie widze :D Ja uzywam stockowego polaka bez modyfikowania bo i tak chodzi calkiem przyjemnie. Z ekranem dalem sobie spokuj i tak sie przyzwyczajam do tego co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    momi

Mój Galaxy R nie ma problemu z trybem wyświetlacza ale za to z włożoną kartą pamięci i uruchomionym na krótką chwilę WiFi zaczyna zżerać wyraźnie szybciej baterię. Myślicie, że aktualizacja rozwiąże ten problem? (coś mi się wydaje że nie)

A jak po aktualizacji na ICS działa Host USB OTG? Podobno nie działają urządzenia bezprzewodowe (myszka, klawiatura).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA nie mam problemow z bateria gdy jest wlaczone WIFi. USB OTG dzialal bezproblemowo. Pozosalych peryferii nie testowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toffic
    Mój Galaxy R nie ma problemu z trybem wyświetlacza ale za to z włożoną kartą pamięci i uruchomionym na krótką chwilę WiFi zaczyna zżerać wyraźnie szybciej baterię. Myślicie, że aktualizacja rozwiąże ten problem? (coś mi się wydaje że nie)...

Miałem ten sam problem na 2.3.6 i po aktualizacji ten problem nie występuje. Ostateczny jednak spokój z uśpieniem uzyskałem dopiero po zablokowaniu oryginalnych aplikacji "telefon" i "sms" i zastąpieniu ich zamiennikami. Co ciekawe czasami jeszcze uaktywniał się w nocy, w moim przypadku winowajcą był tryb oszczedzania energii - po wyłączeniu go ostatecznie wszelkie problemy ustąpiły i w końcu cieszę się telefonem, który nie pożera energii gdy go nie używam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi