Skocz do zawartości
AdrianZ

Oficjalny ICS 4.0.4 dla Galaxy R

Rekomendowane odpowiedzi

momi

zaktualizowałem przez kies GB 2.3.4 na ICS i po aktualizacji na szczęście problem z katą pamięci, WiFi i baterią już nie występuje :)

zauważyłem, że teraz po podłączeniu myszki do telefonu (testowana przewodowa i bezprzewodowa), wszystkie 3 przyciski powodują tą samą reakcję.

na GB 2.3.4 było tak:

przycisk prawy = klawisz wstecz

przycisk środkowy(kółko) = klawisz menu

przycisk lewy = kliknięcie, przytrzymanie i przeciągnięcie tak jak palcem na ekranie

a teraz na ICS wszystkie 3 przyciski działają w ten sam sposób, tak jak lewy

to jest prawidłowe działanie, że wszystkie 3 działają tak samo? czy może to błąd?

na stronie

Podłączanie klawiatur, myszy i innych urządzeń - System operacyjny Android - Pomoc

można wyczytać "Obsługiwany jest tylko jeden przycisk myszy." a mówie, że na GB działały 3

jeśli to jest prawidłowe działanie to, to rozwiązanie jest bez sensu.

rozwiązanie to jest dobre jak telefon ma przyciski ekranowe, ale nasz SGR ma sprzętowe

czy może jednak tylko w moim SGR, 3 przyciski działają jak jeden - lewy

Edytowane przez momi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Jestem na austriaku 2.3.6 i jak najlepiej będzie dla mnie uaktualnić do polskiego ICS? Jeżeli zrobię backup wybranych aplikacji i gier przy pomocy Titanium Backup to po aktualizacji do ICS nie będę miał problemów z ich przywróceniem? Czy zależy to od apki/gry bądź są lepsze sposoby na ich backup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Czy zdarzają się komuś zwiechy telefonu, tak że trzeba wyciągnąć baterię? Raz dziennie jest taka sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Może Ci jakaś aplikacja zwiechę powoduje ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Janko

zobacz czy to ma miejsce w momencie przechodzenia z 2g na 3g czy odwrotnie, sprawdź tez czy dzieje sie to z włączonym pakietem danych

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Więc tak: jakaś aplikacja odpada, wrzuciłem najnowszy ICS z Indii, dalej się wiesza.

Dane komórkowe mam całkowicie wyłączone, odbiera mi tylko 2G.

Czytałem na forum XDA że ktoś miał podobny problem i niestety wyszło, że to usterka hardware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj wgrac polaka, potem wgraj kernel ardatdat ICS kernel 4.2 beta 6 1Ghz czyli bez OC, nastepnie factory reset wipe cache dalvik i wtedy zobacz. Ja to wgralem do tego seedera i fon smiga jak szalony bateria trzymie wspaniale. A i jeszcze jedno zmnienilem wifi suplikant na 180 w build.prop . Teraz tylko czekac na JB jak bardziej funkcjonalny zrobia :D

edit: sorki za blad bez project butter pomylilo mi sie z CM jak wgrywalem. ;/ za duzo siedze w robocie i nie mysle

Edytowane przez silenth86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Winowajcą powyższych problemów okazała się stara, 5-letnia karta SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Może pora, abym wymienił swoją 9+ letnią kartę? :D Kto wie ile zwiech było z jej powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie. Posiadam Samsunga R z softem ICS 4.0.4 i pojawia mi się taka dziwna rzecz.

Gdy jestem z telefonem w miejscu gdzie nie mam zasięgu GSM np. piwnica czy też gdzieś na odludziu to jak wrócę do domu to czasami telefon nie chce się połączyć do sieci 2G czy też 3G (sam tego nie chce zrobić - na wygaszonym ekranie) a jak odblokuje ekran i poczekam chwilkę to widać jak przeszukuje sieci GSM i nagle telefon jest gotowy do pracy. Co może być tego powodem?

Pozdrawiam Jayckop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi