Skocz do zawartości
blaster44

Rogers5.9z(3.54.631.3.Bartosz-5.9z) RUU based

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria trzyma normalnie, tzn. nie ma jaj że rozładuje się przez noc itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    owogaw

Hm podobnie do romu od Adevole tak widzę jęsli chodzi o baterię, z tym, że GPS dość szybko łapie, a na poprzednim miałem z tym mały problem :)

Ładnie romik działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Repo

Jestem zadowolony, ale jak zwykle mam problemy z partycjonowaniem karty... po prostu nie daję sobie z tym rady. Mam 4GB, ile muszę przeznaczyć na jaką partycje? Czy swap jest potrzebny? Ext2, czy Ext3? Proszę o odpowiedź.

Chcąc zainstalować JAKĄKOLWIEK aplikacje (ściąganą z PC na karte SD) dostaje błąd:

parse error:
    there is a problem parsing the package

Ja już nie wiem co robię źle.

edit:

Okazuje się, że nie ze wszystkimi programami tak się dzieje, tylko teraz potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na jednym aplikacjach tak się dzieje, a na innych nie?

Edytowane przez Repo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jestem zadowolony, ale jak zwykle mam problemy z partycjonowaniem karty... po prostu nie daję sobie z tym rady. Mam 4GB, ile muszę przeznaczyć na jaką partycje? Czy swap jest potrzebny? Ext2, czy Ext3? Proszę o odpowiedź.

Chcąc zainstalować JAKĄKOLWIEK aplikacje (ściąganą z PC na karte SD) dostaje błąd:

parse error:
    there is a problem parsing the package

Ja już nie wiem co robię źle.

edit:

Okazuje się, że nie ze wszystkimi programami tak się dzieje, tylko teraz potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na jednym aplikacjach tak się dzieje, a na innych nie?

Swapu nie rób, szkoda karty. Zrób sobie tylko ext 512MB i przeformatuj na ext3. Wszystko można zrobić w recovery. Błąd parsowania pakietu wyskakuje, kiedy poziom API systemu jest za niski. Albo inaczej mówiąc- kiedy aplikacja wymaga wyższej wersji androida niż 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Repo

Aahh.. rozumiem :) nie da się tego jakoś ominąć? Bo pościągałem wiele aplikacji, które są mi (prawie)niezbędnie potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aahh.. rozumiem :) nie da się tego jakoś ominąć? Bo pościągałem wiele aplikacji, które są mi (prawie)niezbędnie potrzebne :)

Czego ominąć? Partycja ext nie jest wymagana, bez niej ROM będzie zapisywał pliki .apk normalnie, czyli w data/app. Ale jeżeli partycja ext jest zrobiona, telefon automatycznie ją wykorzysta, analogicznie ze swap'em. Oczywiście da się tym sterować, instrukcja obsługi jest w downloadzie.

Edit:

Tylko nie próbujcie przenosić apków z ext na data zanim się nie upewnicie, że wystarczy miejsca. Można ładnie po*****lić. Wiem, bo sam tak zrobiłem ostatnio :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Repo

Nie nie, ja pytam, czy nie da się ominąć tego z tym API :pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie nie, ja pytam, czy nie da się ominąć tego z tym API :pp

Da się, zainstaluj ROM z androidem 2.3.

Chłopie, jakby dało się to obejść, to po co czekać na update do kolejnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Repo

Przecież pytam tylko :) ostatnie pytanie, czy paczki z TEGO tematu, spasują na ten ROM ? ew. gdzie znajdę jakieś paczki modyfikujące wygląd? Nie zepsuje to stabilności/wydajności ROMu ?

Edytowane przez Repo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nie działa youtube, a według pierwszego postu ma działać posobno:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi