Skocz do zawartości
blaster44

Rogers5.9z(3.54.631.3.Bartosz-5.9z) RUU based

Rekomendowane odpowiedzi

Przy włączaniu budzika powinna się pojawić ramka z czasem, za ile zadzwoni. Pojawia się? jeżeli nie, to może ten dzień tygodnia był odznaczony?

Tak, pojawia się. Mogę jeszcze dodać, że na oryginalnym romie od Rogersa 2.1 (który chyba jest bazą Twojego?) też mi się tak działo, ale po jakimś czasie zaczął normalnie budzić, a tu nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem przez dłuższy czas Romu od Adovele i od niedawna Rogersa 5.9z, ale na żadnym nie zauważyłem problemów z budzikiem. W każdym romie wgrywałem kernel od Carza na wyższe taktowanie, telefon działał wtedy naprawdę szybko i nie było żadnych problemów:]. Bateria na romie Rogersa 5.9z trzyma naprawdę długo (ok 3,5 dnia przy częstym smsowaniu i kilku minutach dzwonienia dziennie). Jednak czegoś brakuje mi w androidzie 2.1 :suchy:(może dodatków z CM). Obecnie testuje inny rom ale zawsze gdy tylko coś w sprawdzanym systemie jest nie tak, a potrzebuje pewnego romu wgrywam rogersa 5.9z, następnie kernel od Carza i gra aż miło.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Używałem przez dłuższy czas Romu od Adovele i od niedawna Rogersa 5.9z, ale na żadnym nie zauważyłem problemów z budzikiem. W każdym romie wgrywałem kernel od Carza na wyższe taktowanie, telefon działał wtedy naprawdę szybko i nie było żadnych problemów:]. Bateria na romie Rogersa 5.9z trzyma naprawdę długo (ok 3,5 dnia przy częstym smsowaniu i kilku minutach dzwonienia dziennie). Jednak czegoś brakuje mi w androidzie 2.1 :suchy:(może dodatków z CM). Obecnie testuje inny rom ale zawsze gdy tylko coś w sprawdzanym systemie jest nie tak, a potrzebuje pewnego romu wgrywam rogersa 5.9z, następnie kernel od Carza i gra aż miło.;)

Mi bardzo brakuje menedżera aplikacji z Froyo :P

Dzisiaj wypuszczam jeszcze CM7 od carz'a na sterydach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi