Skocz do zawartości
pergamin

Dobry case/futerał do HTC ONE S, co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem oficjalne etui HTC i o ile jakość wykonania jest świetna, to etui nawet po dobrych kilku miesiącach przylega do urządzenia niezwykle ciasno, przez co wyciągnięcie One S z futerału wymaga nie lada wprawy.

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luk_m5

No właśnie , ta wsuwka wogóle sie nie chce wyrobić. Z jednej strony dobrze bo telefon nie wypadnie, a z drugiej czasem ciężko go wyciągnąć.

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem zapytać czy to etui: JAPOŃSKIE Etui NILLKIN HTC One S + Folia (2775464260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie pasowało na htc one s Z560E?? Na aukcji są zdjęcia i na nich napisane jest Z520E, a pytam dlatego że niby na początku htc one s miały podobno bardziej kanciaste krawędzie, a teraz podobno to poprawiono i są bardziej zaokrąglone. Co myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przyszło do mnie to:

ETUI HTC HC C742 ONE S POKROWIEC FUTERAŁ ORYGINAŁ (2808015179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pasuje idealnie (w końcu oryginał ;) ), przyjemnie leży w dłoni. Choć nie chroni całkowicie górnej i dolnej krawędzi, wygląda estetycznie, nie pogrubia telefonu. Jest całkiem ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad jakąś ochroną i mam 2 opcje: Hard Shell od HTC albo nillkin. Oba wyglądają podobnie, cena też. Czy ktoś ma porównanie i może powiedzieć które lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sam używam Hard Shell'a od HTC - dopasowany jest idealnie (czemu się właściwie dziwić), telefon raz mi upadł i mimo, że faktycznie dolna i górna krawędź nie jest chroniona, nie było żadnego śladu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam takiego Etui S-LINE Pokrowiec Ochronny Futerał HTC ONE S (2793772781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jestem zadowolony, choć minimalnie pogrubia telefonik, ale za to chroni górną i dolną krawędź i zastanawiam się czy w przypadku Hard Shell`a położony ekranem do dołu telefon będzie zabezpieczony?

Jednak za hardem przemawia to że przyciski są na wierzchu i można nimi swobodnie operować. W moim S-line też ale jednak górny power trochę ciężko wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi