Skocz do zawartości
jaco97

Paczka z softem brandowanym z plusa

Rekomendowane odpowiedzi

jaco97

Cześć!

Poszukuję ROMu brandowanego z plusa, bo chcę przejść na fabryczny soft samsunga i chcę mieć na wypadek wizyty w serwisie mieć jak wgrać ten z plusa. Widział ktoś może ten ROM do pobrania? Aktualnie mam właśnie ten plusowski, to ewentualnie wie ktoś może jak go zgrać na komputer tak aby móc go potem przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu poszukiwałem softu z plusa (jak tylko dowiedziałem się że jeden z użytkowników forum oddał telefon na gwarancje do PLUSA, wcześniej wgrywając czysty soft samsunga i w karcie otrzymał czerwony wpis "ingerencja w oprogramowania"), niestety bez skutecznie :zdegustowany: .

Z tego co wiem aby zrobić kopię romu należy zrootować telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wfal

A może tak: zanieść telefon do serwisu Samsunga i poprosić o wgranie najnowszego, czystego softu pod pretekstem, że ten plusowy to się wiesza itp. Oczywiście poprosić o odpowiedni wpis w gwarancji.Potem robisz z nim co chcesz - root itp. Jak zajdzie potrzeba serwisu to wgrywasz czysty rom.

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco97

wfal - jesteś geniuszem! Akurat czasem nie można się do mnie dodzwonić i wtedy mi pokazuje "Tylko połączenia alarmowe", wiec pod tym pretekstem oddam go do serwisu. Wiesz może ile będzie trwać taka "naprawa"?

---------- Post dołączono o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Jakiś czas temu poszukiwałem softu z plusa (jak tylko dowiedziałem się że jeden z użytkowników forum oddał telefon na gwarancje do PLUSA, wcześniej wgrywając czysty soft samsunga i w karcie otrzymał czerwony wpis "ingerencja w oprogramowania"), niestety bez skutecznie .

Z tego co wiem aby zrobić kopię romu należy zrootować telefon

No włąśnie też czytałem posta tego użytkownika, dlatego zanim cokolwiek zrobię chciałem zapytać. A załóżmy, jak już telefon zrootuję, to czym wtedy mogę zgrać tego softa? I czy będzie to jakoś specjalnie trudne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wfal

jaco97 - daj znać jak już będziesz po wizycie w serwisie.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się pod prośbę o rom plusa, zmieniłem go na inny a chciałem oddać telefon do naprawy i boje się, że go nie przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco97

To wie ktoś moze jak zgrac to oprogramowanie na komputer, jak zrobię roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi