Skocz do zawartości
mariano77

ROM [S4] viperOneS 2.1.0 | Sense 4.+ | 4.1.1 | Tweaks by Team Venom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :-) ..

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie może jak zainstalować czcionkę z VENOM HUB. Próbowałem na wszystkie sposoby ale ich system nie ładuje.Nie wiem od czego to zależy bo raz chyba za x-razem załapało ale nie zrobiłem backup`u systemu. Wie może ktoś jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kondi

ROM w wersji 1.2 bardzo fajny, płynnie działający.

U mnie niektóre funkcje nie działają np ukrywanie strzałek w klawiaturze (vertical,horizontal).

Opcja force GPU rendering 2D totalnie wysypuje telefon. Juz sie nie uruchamia, trzeba reinstalke robic

Zipalign powoduje crash całego Sense, nawet po restarcie od razu sie sypie

Wie ktos jak wylaczyć quicklaunch option ale zostawic quicksettings ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli chcecie polepszyć przebiegi na jednym ładowaniu polecam zaznaczyć tą opcję, czas użytkowania po pełnym naładowaniu w moim przypadku wzrósł znacząco bo o ok 50%! Mam w chwili obecnej jeszcze 52% baterii a czas używania to 1d i 6g. Dawniej maksymalnie wytrzymywał mi ok 1 dnia. Także różnica ogromna! Chyba że to zbieg okoliczności i bateria sama z siebie zwiększyła swą wydajność :)

A gdzie mogę szukać tej opcji? Bo mi też nie wytrzymuje 1 dnia bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się nowa wersja ViperOneS 2.0.0 z Jelly Bean: [ROM][s4][18 JAN] Team Venom presents: ViperOneS 2.0.0 | Sense 4.+ | 4.1.1 | Tweaks - xda-developers

Testuje od kilku godz. i jak na razie rewelacja - warto było poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamierzam jutro sobie go wrzucić. Skoro mój 032 nie otrzymuje OTA to sam sobie zrobię JB. Przydałaby się jakaś ankieta na temat popularności ROMów wśród urzytkiwników forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie WiFi nie działa. Dziś już nie mam siły, ale jutro się tym zajmę. Wygląda na to, że to mój indywidualny problem, bo nikt nigdzie się na ten temat nie skarżył. Po za tym jestem bardzo zadowolony, jednak jeśli nie uda mi się rozwiązać problemu z WiFi będę musiał pożegnać ViperOne S. Ktoś wie dlaczego może nie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze full wipe w recovery Cache + Factory Reset, po drógie jeśli masz router, to spróbój zmienić formę zabezpieczenia, np. jśli masz WPA2 to na WPA albo WEP.

Ja mam pytanie, gdzie w Venom Tweaks ustawić, żeby Vol robił za spust od aparatu?

-------------

Właśnie doczytałem na XDA:

I am having the wonderful wifi connection problem, but i am on HBOOT 1.14 and afraid to attempt to downgrade it. It says its not Authenticating. I am using a T-Mobile USA One S

Darknites already pointed out that a downgrade is the the only way to go for you because you're on the Tmob, which gives you 1.14.0004 hboot, not 1.14.0002.

Sprawdź jaki masz hboot - jeśli 1.14.0004 to sprawia on problemy z wifi, występuje on w słuchawkach od T-Mobile. Na forum mowa o słuchawkach z USA, ale może europejskie też posiadają ten Hboot.

Edytowane przez dariusz666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, mój HTC pochodzi z niemieckiego salonu T-Mobile i wygląda na to, że posiadam ten hboot. Strona HTCDev coś teraz nie działa, ale jak tylko się odmuli to zmienię hboot.

EDIT

Sprawdziłem hboot i jest to 1.14.0002. Numerek nieco inny, ale ze względu na brak innych pomysłów spróbuję go zaktualizować.

Edytowane przez krotock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi