Skocz do zawartości
mariano77

ROM [S4] viperOneS 2.1.0 | Sense 4.+ | 4.1.1 | Tweaks by Team Venom

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, mój HTC pochodzi z niemieckiego salonu T-Mobile i wygląda na to, że posiadam ten hboot. Strona HTCDev coś teraz nie działa, ale jak tylko się odmuli to zmienię hboot.

EDIT

Sprawdziłem hboot i jest to 1.14.0002. Numerek nieco inny, ale ze względu na brak innych pomysłów spróbuję go zaktualizować.

Posiadam telefon z T-Mobile oraz ten sam hboot (1.14.002) i Wi-Fi działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 002 działa, (większość S4 ma 002) na 004 nie działa (wersja dla TMOB). Proszę czytać ze zrozumieniem, a jak nie zna się angielskiego to wkleić w translator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ciekawe. Nie mam pojęcia dlaczego WiFi nie działa. Próbowałem na CM 10 i tam wszystko ładnie działa. Wie ktoś co może być przyczyną, skoro już wiadomo że to nie hboot?

EDIT

Poszukuję RUU dla HOS z niemieckiego T-Mobile. Nigdzie nie mogę znaleźć, a na xda temat z RUU zniknął z przyczyn bliżej nieokreślonych. Byłbym bardzo wdzięczny. Wiem, że to niezbyt odpowiednie miejsce, ale nie chcę zakładać nowego tematu.

Edytowane przez krotock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to ciekawe. Nie mam pojęcia dlaczego WiFi nie działa. Próbowałem na CM 10 i tam wszystko ładnie działa. Wie ktoś co może być przyczyną, skoro już wiadomo że to nie hboot?

Sprawdź rozwiązanie z forum XDA:

"I had Wi-Fi problems and I fixed it by switching to clockwork mod recovery, wiping, flashing the Rom, wiping again, flashing Rom, running the boot.img script, wiping again, and finally flashing one last time. No more problems, best Rom I've ever used, ever."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Greg88

Odnoszę dziwne uczycie że po wgraniu Venoma telefon zaczął lekko przycinać przy zmianie ekranów...

Powie mi ktos w którym miejscu ustawić VOL + na robienie zdjęć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Greg88

To zabieram sie za wgrywanie aktualizacji :-)

Już po aktualizacji i muszę przyznać że usprawnilo to ekrany główne, jak z reszta to czas pokaże.

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Greg88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że 2.1.0 wprowadza wiele nowości. Możliwe jest przywrócenie opcji przewijania tapety przy przechodzeniu między pulpitami za czym tęskniłem, domyślnmie wgrany jest MOD do aparatu by robić fotki przyciskiem głośności. Pozatym masa nowych opcji w Venom Tweak. Zobaczymy czy faktycznie działa dłużej na baterii jak obiecują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Greg88

Mógłbyś mi napisac na pw gdzie to jest w Venom Tweaks bo chyba jestem ślepy...

Wysłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ViperOneS 2.1.0 w Venom Tweaks zakładka Sense i 4 opcja od góry Walpaper Scrolling

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi