Skocz do zawartości
Steve71

Korzystanie z pamięci external SD w ACE 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu. Poprzednio używałem Spicy z modyfikowanym softem i kwestie zarządzania pamięcią, a konkretnie korzystania z zewnętrznej karty microSD były dla mnie jakoś bardziej zrozumiałe i przejrzyste. Krótko i na temat:

Co sam telefon "wrzuca" na external SD? Robiłem zdjęcie- ląduje w wewnętrznej pamięci USB (niektóre programy lub systemowe apps2SD określają ją jako SD card; choć to tylko fragment wewnętrznej pamięci), ściągałem coś z marketu, również instaluje się albo w pamięci wewnętrznej, albo w USB (aka "internal SD"). Sciągnąłem jakąś mp3-kę, również ląduje w pamięci USB. To jest jakieś chore... :o

Czy sam Ace 2 tym Gingerbread'em wykorzystuje zatem w ogóle zewnętrzną pamięć / kartę SD? Chodzi mi o stock'owy soft, bez modyfikacji i root'a (choć tego akurat zrobiłem)?

Pozdrawiam

Edytowane przez Steve71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psul

Wykorzystuje: możesz tam zapisywać zdjęcia(w ustawieniach aparatu domyślna pamięć zapisu karta pamięci lub telefon) oraz aplikacje i ich dane w ustawieniach aplikacji masz opcję przenieś na kartę pamięci.

Z automatu aplikacje są zapisywane na partycji przydzielonej na aplikację a dane lądują w pamięci internal sd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qane
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    sadasdadasdasdsads[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi