Skocz do zawartości
mduc

Pokrowce HTC Sensation XL - co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

mduc

Od jakiegos czasu zmienily mi się warunki pracy i potrzebuję jakiegoś mocnego pokrowca na Sensation XL. Do tej pory korzystałem z takich zwykłych plastikowych nakładek, ale mam wrażenie że to ustrojstwo narobiło więcej szkód niż pożytku. Chciałem się wieć zapytać czy możecie mi coś polecić. Wsuwki i kabury odpadają (telefon ma być dostępny od razu).

W SGS2 miałem Otterboxa, ale widzę, że do XL nie robią (albo nie mogę znaleźć) :/

A może Case-Mate Tough? Tutaj mają akurat promocję na ten mocniejszy model: Pokrowce HTC Sensation XL w sklepie casemate.pl

Myślicie, że warto? Jest jakaś sensowna alternatywa dla Otterboxa i Case-Mate'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam takie coś : ORYG FUTERAŁ POKROWIEC ETUI HTC SENSATION XL ONE X (2595001406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Upadło w tym parę razy o ziemię i nic się nie stało.. tylko trzeba uważać jak się łapie pokrowiec z telefonem, bo może telefon wypaść. Jest szybki dostęp do telefonu, także sprawdza się w codziennym życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pokrowiec Case-Mate Barely There HTC Sensation XL Case-Mate - najlepsze pokrowce do Twojego telefonu taki kupilem siostrze i powiem wam ze jest super;) Od zewnatrz ma taki fajny plastik typu soft fajny w dotyku ;)wszystko ladnie spasowane ;) kupilem na zolti za 5 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jakiegoś czasu wypatrzyłem genialny pokrowiec.....ALE w azjatyckim sklepie i nie dla HTC S. XL. Jeśli ktoś z was ma jakieś namiary na tego typu pokrowce dla S. XL to dajcie znać.

SKLEP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi