Skocz do zawartości
averyy

Wysłany sms o innej treści, niż odebrany

Rekomendowane odpowiedzi

averyy

siema.

Powiedzcie mi, czy jest możliwe, abym dostał od dziewczyny smsa o w połowie innej treści, niż wysłała? Początek smsa się zgadza, dopiero po pierwszym zdaniu treść jest zupełnie inna. Reszta smsów się zgadza, to jest pierwszy raz jak coś takiego mi się zdarzyło. Ona ma xperie neo v, ja samsunga galaxy ace 2.

Edytowane przez averyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Dwa różne smsy[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    :E tak się nie da......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kudi96

Da się, niedawno też mi się takie coś zdażyło i po poszukiwaniach znalazłem na naszym kochanym forum podobny temat w którym kilka osób skarżyło się na te same objawy. Jak ponownie znajdę to podeślę tu link

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Oczywiście że się da, co więcej w Orange to nagminna norma od wielu lat, rozpisałem się na ten temat w kilku watkach ostatnio. Wystarczy tamte przejrzeć. Takich przypadków są setki. Kombinacje możesz uzyskac jakie sobie tylko "zamarzysz". Włącznie z poszatkowanymi fragmentami smsów z przed lat. I same telefony nie mają z tym nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    averyy

Czyli rozumiem, że to jest normalna rzecz, nie jest to moja wina i nie mam się czym przejmować, tak? Bo już myślałem, że może mam jakiegoś wirusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Normalna bynajmniej nie jest, ale typowa i nie masz się co przejmować, na pewno to nie wirus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Przepraszam za odkopanie wątku, ale mam ten sam problem.Wysyłam smsa jednego, a dziewczyna dostaje połączone kilka smsów w całość i wychodzi jeden wielki bełkot.Gdyby to zdarzyło się raz, to trudno, niestety sprawa od 3-4 dni jest nagminna.Wie ktoś po której stronie leży problem? Mam nowa komórkę i takich problemów nie mam z nikim innym tylko z nią.Wczoraj wymieniłem kartę sim i dałem ustawienia fabryczne.Komórka jest więc cała czysta, a smsy dostarczone do dziewczyny łączyły się z smsami które wysłałem kilka tygodni temu.

Mój telefon - Sony J wersja androida - 4.0.4

Dziewczyna - Samsung Gt-i 5800 wersja androida - 2.2

Edytowane przez SawyerPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

/Regulamin pkt 4.6/

Raczej istotne jest w jakiej sieci masz telefon, stawiam na Orange :-) Najprościej było by zmienić dziewczynę, skoro z innymi ten problem nie występuje, ale to chyba nie wchodzi w grę :-P Próbowałeś zmienić telefon i sprawdzić czy tam problem nie występuje? Chociaż nie powinno mieć to związku z aparatem. Dziwna sprawa, ja miałem kiedyś problem z smsami polegający na tym, że wysyłały mi się podwójnie, ale tylko wtedy gdy nie przekraczały 160 znaków, gdy przekraczały, wysyłały się grzecznie, pojedynczo :-)

Wysłane z mojego LG-P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi