Skocz do zawartości
ElectroByMe4

Kilka pytań odnośnie diod

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem tego smarta, szybkość to główna jego zaleta, ale czytam ,że występują problemy z tą diodą, jakieś lagi i nieraz dziwnie działa, czy jest możliwość jej wyłączenia, czy sony dał taką możliwość? i jak z obudową, podobno dół lekko się rusza jak i boki się wginają.

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diodę wyłączyć można jakimiś programami z marketu, co do odbudowy to u mnie nic się się wygina. Jedynie dół, czyli wymienna nakładka troszeczkę chodzi pod większym naciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nakładka się w ogóle nie rusza. Może dlatego że od kupna jej nie zdejmowałem i nie robią się luzy. ;)

Obudowa to samo - też znalazłem na forum że gdzieś się wygina, ale ja nie zauważyłem.

Może nie używam telefonu zbyt długo, ale diody mi nie szwankują. Przydają się szczególnie gdy się je ustawi jako powiadomienia (jest do tego aplikacja na forum). Nie muszę w nocy wstawać i sprawdzać czy to mail, facebook, sms czy też ominięte połączenie. Fajna sprawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też jakoś tragicznie z tą nakładką nie jest. Ot, jak mocniej przycisnę, to troszkę trzasnie, jakby zaskoczyła na swoje miejsce. Czy do tych aplikacji do sterowania diodami wymagany jest root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squash

Napisałem temat o aplikacjach do diody , zobaczcie sobie tam.

Wysłano z Xperii U :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pulun
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    Odpowiedzi na pytania zostały udzielone, wątek zamykam.[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x