Skocz do zawartości
jacobi

Powolna rotacja ekranu w Magicu

Rekomendowane odpowiedzi

jacobi

Witam

Posiadam HTC Magica z Orange od dłuższego czasu na romie 1.5 bez roota . Zastanawiam się skąd u niego taka powolna zmiana orientacji obrazu.To znaczy po przechyleniu telefonu z orientacji pionowej na poziomą muszę odczekać dłuższą chwilę aż telefon zacznie wchodzić w stan uśpienia ( przyciemniony obraz ) i dopiero wtedy zmienia orientację obrazu. Co mogę z tym zrobić ? Może w markecie jest jakaś aplikacja która to poprawia albo przynajmniej zmienia orientacje po nacisęciu któregoś sprzętowego klawisza na telefonie ?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do programu to nie mam pojęcia. Ale sam również miałem 1.5 swego czasu, choć CursorSense, a nie Orange. Owszem, tam również rotacja była baaardzo powolna ;/ Teraz używam CyanogenMod 6.0, FroYo 2.2 i szczerze mówiąc to rotacja jest natychmiastowa...

Tak więc podsumowując:

Problem - Rom 1.5 i w dodatku Orange

Rozwiązanie - root + nowszy rom

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail
    Może w markecie jest jakaś aplikacja która to poprawia albo przynajmniej zmienia orientacje po nacisęciu któregoś sprzętowego klawisza na telefonie ?
    brawo za pomysl :D nie wiem skad wgl taki pomysl ale ok.. :D tak jak lolego wyzej.. polecam tez smoki rowniez swietny rom no i z sens UI :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi