Skocz do zawartości
tomasov

Bateria do SGS

Rekomendowane odpowiedzi

speedo

moja paczka do mnie jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a co sądzicie o takim cudeńku ??

SAMSUNG BATERIA 1550mAH i9000 GALAXY BLISTER (1250953917) - Aukcje internetowe Allegro

20 zł to grosze :D

dzisiaj jade kupić :>

Daj znać jak kupisz i potestujesz ale wątpię żeby trzymała dłużej od oryginalnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co sądzisz o firmie ?czy nieoryginalna bateria może jakoś uszkodzić SGSa ?

miałem już baterie FOREVER w nokiach i było wszytsko w porządku mam nadzieje ze nie nachrzani mi nić w SGS

może dłużej trzymała nie będzie ale zawsze to jakis zapas :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a co sądzisz o firmie ?czy nieoryginalna bateria może jakoś uszkodzić SGSa ?

miałem już baterie FOREVER w nokiach i było wszytsko w porządku mam nadzieje ze nie nachrzani mi nić w SGS

może dłużej trzymała nie będzie ale zawsze to jakis zapas :>

Ja tam wolę korzystać z oryginalnych akcesoriów, ale to tylko moje zdanie. Z tego co wiem firma Forever ma ustabilizowaną sytuację na rynku jeśli chodzi o wszelakie akcesoria GSM, więc nie powinno być problemów. Gorzej z jej pojemnością, niby 1550mAh, a w rzeczywistości wynik będzie sporo zaniżony jak to w zamiennikach bywa (1300-1400mAh).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bateria kupiona.

jeśli myślicie o zakupie tej baterii polecam zrobić to jak najszybciej.

jak wychodziłem, sprzedawca powiedział, że zbyt niską cenę dał na allegro :D więc zapewne dzisiaj się to zmieni.

Bateria działa :D !!! sprawdzone

Przetestuję ja i dam znać.

Pozdrawiam

Edytowane przez Zajac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mimic1

Parę dni temu przyszły do mnie baterie z ładowarkami z dx i ze spidera (1 dzień dłużej szły)

ładowarki identyczne ten sam model ten sam producent

bateria z dx jest już po parodniowych testach i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń zachowuje się i trzyma dokładnie tak samo jak oryginalna samsunga

natomiast baterie ze spidera trochę mnie rozczarowały:

wprawdzie włożyłem ją dopiero dzisiaj ale zachowuje się na mój gust nieciekawie

menadżer zużycia baterii wariuje tzn po włożeniu baterii spidera 100% naładowanej pokazuje 90 % taki był stan baterii wcześniej wyjętej bateria z dx tego nie robiła

po komendzie bateria w pełni naładowana odłącz zasilanie po jego odłączeniu bateria od razu pokazuje 99% (czasami nawet 97% nie wiem dlaczego)

bateria oryginalna i z dx przez kilka minut pokazuje 100% a dopiero potem spada na 99%

chyba trzyma słabiej od oryginalnej i dx ale to można stwierdzić dopiero po paru dniach testów (napiszę)

zdecydowałem się napisać od razu bo więcej bym nie kupił baterii ze spidera

ładowarka na zdjęciach na stronie spidera wygląda inaczej niż ta którą dostałem

najgorsze że baterie też i może to jest przyczyną pozytywnych opinii na

xda (wcześniej wysyłali inne lepsze?) dodatkowo nadruki na foli oklejającej baterie są nie ostre i miejscami rozmazane niby to bez znaczenia ale na pierwszy rzut oka zniechęca

dodam iż robienie wipe baterii w przypadku tej od spidera nie zmienia dziwnego zachowania menadżera zużycia baterii

Edytowane przez mimic1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    bateria kupiona.

jeśli myślicie o zakupie tej baterii polecam zrobić to jak najszybciej.

jak wychodziłem, sprzedawca powiedział, że zbyt niską cenę dał na allegro :D więc zapewne dzisiaj się to zmieni.

Bateria działa :D !!! sprawdzone

Przetestuję ja i dam znać.

Pozdrawiam

A jak tam twoja bateria?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria nie wariowała.

Po wyjęciu z opakowania włożyłem od razu do SGSa i pokazał stan ok 90%.

Przy normalnym użytkowaniu: gry, net, dużo telefonów i czasem sms trzymała mi bez ładowania dokładnie jedną dobę.

jak na razie bez zastrzeżeń

dam znać jak ją wpełni przetestuję :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    speedo
    Parę dni temu przyszły do mnie baterie z ładowarkami z dx i ze spidera (1 dzień dłużej szły)

ładowarki identyczne ten sam model ten sam producent

bateria z dx jest już po parodniowych testach i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń zachowuje się i trzyma dokładnie tak samo jak oryginalna samsunga

natomiast baterie ze spidera trochę mnie rozczarowały:

wprawdzie włożyłem ją dopiero dzisiaj ale zachowuje się na mój gust nieciekawie

menadżer zużycia baterii wariuje tzn po włożeniu baterii spidera 100% naładowanej pokazuje 90 % taki był stan baterii wcześniej wyjętej bateria z dx tego nie robiła

po komendzie bateria w pełni naładowana odłącz zasilanie po jego odłączeniu bateria od razu pokazuje 99% (czasami nawet 97% nie wiem dlaczego)

bateria oryginalna i z dx przez kilka minut pokazuje 100% a dopiero potem spada na 99%

chyba trzyma słabiej od oryginalnej i dx ale to można stwierdzić dopiero po paru dniach testów (napiszę)

zdecydowałem się napisać od razu bo więcej bym nie kupił baterii ze spidera

ładowarka na zdjęciach na stronie spidera wygląda inaczej niż ta którą dostałem

najgorsze że baterie też i może to jest przyczyną pozytywnych opinii na

xda (wcześniej wysyłali inne lepsze?) dodatkowo nadruki na foli oklejającej baterie są nie ostre i miejscami rozmazane niby to bez znaczenia ale na pierwszy rzut oka zniechęca

dodam iż robienie wipe baterii w przypadku tej od spidera nie zmienia dziwnego zachowania menadżera zużycia baterii

a moja paczka jakos jeszcze ze spidera do mnie nie dotarla,

no i zmartwiles mnie swoimi spostrzezeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi