Skocz do zawartości
rafcik_er

Bootloop po zainstalowaniu 2ndinit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.. i to chyba spory. Chyba se uwaliłem telefon. Zainstalował mi brat 2ndinit na cyanogenie 10... i mam boot lopa. Da radę coś z tym zrobić? Dokładnie instalacja wygladała tak ze kliknął raz na zezwól jak pojawił sie komunikat o no wiecie co jak zobaczyłem co instauje kazałem mu klikać na odmów na kolejnych dwoch żadaniach. I było ok. Ale jak mi się telefon zresetował wisi ciągle na logo motki ;/ Co robić pomóżcie...

Dodam że świeci tylko niebieska dioda. RSDLite nie wykrywa, nic ie nie dzieje gdy daję kombinację klawisze z powerem vol + i -

Edytowane przez rafcik_er

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wejść w tryb bootloader-a i flash przez RSD do froyo.

Tutaj rom froyo: http://forum.android.com.pl/f267/rom-oficjalne-froyo-dla-polski-3-4-2_179-a-74553/

Tutaj F.A.Q: http://forum.android.com.pl/f267/faq-najczae-a-ciej-zadawane-pytania-76693/

Czytaj od "Jak wgrać nowy soft (sbf)?"

Czasem trzeba próbować parę razy aby wykryło telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. dało rade wejść w botmenu.

Sciągnelem: JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTCEE_P016_A016_HWp3_Service1FF.sbf

RSDLite wykrył telefon i wypakowuje tego sbfa... sek w tym że to trwa już bardzo długo i nic się nie dzieje...

Pokazuje sie taki komunikat jak w załączniku. czy ja może coś źle robię? Klikam na te 3 kropki wybieram ten plik sbf i klikam na uncompres only i wyskakuje ten error... :((

post-58849-14255710125465_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmień nazwe na Defy , chodzi to że jest zbyt długa nazwa pliku . Jak to nie pomoże przenieś plik na ten sam dysk co program najlepiej C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. wgrałem: JRDNEM_U3_3.4.2_179-6_DEBLUR_SIGN_SIGNED_USAJRDNEMARAB1B8ORAPL03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYOORAPL_P016_A013_M002_HWp3_Service1FF.sbf

I... koleny problem... logo motoroli potem logo orange potem logo motki i orange i tak w kółko... co robić Panowie :)

Jeśli po wgraniu (a rsd ukończyło flashowanie) system się nie uruchamia i ma bootloop'a (cały czas logo motoroli, albo napis ANDROID) należy zrobić WIPE (jeśli nie wiesz co to, nie zaczynaj flashowania).

Jak wejsć do tego menu by te wipe zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest opisane w FAQ , może zanim coś zrobisz dokładnie je przeczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czytałem. Ale gdy trzymam vol - i power uruchamia sie system a następnie pokazuje trójkąt biały a w środku zółty wykrzyknik. pod trójkątem zielony ludzik androida. i nic więcej...

OK już zrobiłem. Wszystko działa. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.