Skocz do zawartości
Duke

Folia Invisible Shield do HTC HERO

Rekomendowane odpowiedzi

Duke

Witam, mam pytanie odnośnie chyba najlepszej folii na rynku "Invisible SHIELD". Proszę o odpowiedź kogoś kto posiada ową folię. Czy folia odkleja się często i czy naprawdę jest nie do zniszczenia. Oglądałem mnóstwo filmików z testem tej folii np. porównanie rysowania kluczem po telefonie bez i z folią. Proszę o opinię na temat folii Invisible SHIELD do HTC Hero. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

folia się nie odkleja, nie podwija, przy spotkaniu z twardą krawędzią nie rysuje się tylko jakby chwilowo odkształca ale tylko jak dość mocno się podziała na folię, a jak się zniszczy to wymieniają na nową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam na moje G2 "Elsidi Diamond Screen" poliwęglanowa folia i powiem ze jest super i goraco polecam!

W zestawie oczywiscie szmatka do wyczyszczenia ekranu i przyżądy do montażu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zakupilem folie jak w temacie, proces przyklejania rzeczywiscie prosty, zestaw super. Wrazenia - po odlezeniu 12 h jak w manualu rzeczywiscie bylem milo zaskoczony, gladko przylega, bez sladow klejenia, jesli chodzi o czulosc ekranu nic nie uleglo zmianie, nadal dziala idelnie. Od tygodnia testuje ja noszac w kieszeni z kluczami i musze przyznac ze poki co bez najmniejszej ryski. Dodatkowo mila w dotyku, znika efekt jaki jest przy golym wyswietlaczu w trakcie jego zabrudzenia(palce jakby nie chcialay sie po nim slizgac - po zalozeniu foli nie brudzi sie od palcow i bardzo mila w dotyku jest). Podsumowanie - jedynym minusem cena wynoszaca z przesylka prawie 55 zl z przesylka. Pozatym jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi